Wojciechowska marzyła o powrocie do Kossakowskiego?! Krzywdzące plotki. Wiemy, jaka jest prawda

2022-06-17 11:28

Martyna Wojciechowska (48 l.), poślubiając Przemysława Kossakowskiego (50 l.), marzyła o stworzeniu trwałego związku. Mężczyzna miał jednak inne plany... Zaledwie kilka miesięcy po ślubie ogłosili rozstanie. Pojawiły się plotki, iż Wojciechowska liczyła na to, że uda im się jeszcze naprawić związek... Wiemy, jaka jest prawda.

Wojciechowska marzyła o powrocie do Kossakowskiego?! Krzywdzące plotki

i

Autor: instagram/@martyna.world Wojciechowska marzyła o powrocie do Kossakowskiego?! Krzywdzące plotki

Rozstanie Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski byli parą przez trzy lata. Ledwie opadły emocje po ślubie pary, a w mediach pojawiły się pierwsze doniesienia o ich rozstaniu. Jak dowiadujemy się z oświadczenia Martyny Wojciechowskiej, jej związek z Kossakowskim rozpadł się już trzy miesiące po ślubie, który wzięli 16 października 2020 roku.

Para utrzymywała rozstanie w tajemnicy, a oświadczenie podróżniczki pojawiło się w mediach społecznościowych 15 lipca 2021 roku. Choć ich związek rozpadł się kilka miesięcy wcześniej, Wojciechowska dalej nie mogła się z tym pogodzić. W emocjonalnym wpisie zasugerowała, że to Przemek Kossakowski podjął decyzję o rozstaniu, którą nazwała "wielkim zaskoczeniem". Nie podała jednak przyczyny rozpadu ich związku.

Wojciechowska chciała wrócić do Kossakowskiego? Wiemy, jaka jest prawda

Martyna Wojciechowska liczyła na to, że jej związek z Przemkiem Kossakowskim będzie trwałą relacją. Jak donosi Pomponik, nawet wtedy, gdy ten podjął decyzję o rozstaniu, nie mogła się z tym pogodzić i marzyła o naprawieniu ich małżeństwa. Zupełnie inną wersję przedstawiła w rozmowie z "Super Expressem" osoba z otoczenia podróżniczki. Martyna Wojciechowska jest dumną i samodzielną kobietą, która zna swoją wartość. Nie zamierza więc tracić czasu na kogoś, kto nie był jej godzien.

Dziś Wojciechowska czeka już na rozprawę rozwodową, by móc odetchnąć pełną piersią.

Sonda
Lubisz Martynę Wojciechowską?
Wojciechowską potrącił samochód! Dziennikarka opublikowała nagranie

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki