Grażyna Wolszczak

i

Autor: AKPA

Wolszczak ofiarą nowego Amber Gold

2018-04-03 13:25

Jolanta Fraszyńska kilka tygodni temu wyznała, że straciła oszczędności życia, inwestując pieniądze w dzieła sztuki. Ofiarą naciągaczy padło kilku innych aktorów i celebrytów, w tym Grażyna Wolszczak!

Jolanta Fraszyńska inwestując w dzieła sztuki straciła pieniądze, które planowała przeznaczyć na zakup mieszkania dla swojej starszej córki Nastazji. Okazuje się, że obietnicą wysokich zysków dało się skusić kilka bardzo znanych osób. Obecnie sprawą zajmuje się Prokuratura Rejonowa w Białymstoku. Magazyn "Show" ujawnił, że wśród pokrzywdzonych znalazły się m.in. Grażyna Wolszczak i Omena Mensah. W Galerii New Form pieniądze zainwestowało także kilku znanych biznesmenów. Pokrzywdzonych jest wielu, a łączna kwota wyłudzenie opiewa na kwotę 300 mln zł!

Nowe Amber Gold - na czym polegał przekręt?

Aktorzy i celebryci dali się namówić do podpisania umowy z Galerią New Form i zakupu od niej dzieł sztuki z opcją ich późniejszego odkupienia. W zamian otrzymywali stosowny certyfikat. Kusił ich łatwy i duży zarobek. Obiecywane oprocentowanie przewyższało kilkudziesięciokrotnie lokatę bankową i wynosiło ponad 30 procent!

ZOBACZ TAKŻE: Fraszyńska oszukana przez nowe Amber Gold. Straciła oszczędności życia!