Woźniak-Starak PRZYĆMIŁA Drzyzgę w "Dzień Dobry TVN"! PRZEPYCH bije po oczach [FOTO]

2020-09-14 10:41
Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga w Dzień Dobry TVN
Autor: Instagram/Ewa Drzyzga Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga w "Dzień Dobry TVN"

Agnieszka Woźniak-Starak (42 l.) w poniedziałek, 14 września, po raz pierwszy poprowadziła "Dzień Dobry TVN" z Ewą Drzyzgą (53 l.). Był to dla niej powrót na antenę po długim i trudnym czasie. Niedawno minął rok od tragicznej śmierci jej ukochanego męża, Piotra Woźniaka-Staraka (+39 l.)... Dziennikarka w pierwszym występie przyćmiła drugą prowadzącą. Agnieszka Woźniak-Starak ubrała się nieco ekstrawagancko. Uwagę zwracają przede wszystkim naszyjniki. Przepych bije po oczach!

Agnieszka Woźniak-Starak już wcześniej, małymi krokami, wracała do dziennikarstwa. Dała się namówić na pracę w Newonce Radio, co miało być odskocznią po osobistej tragedii, jaka spotkała ją rok temu. Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka definitywnie podzieliła jej życie i nic nie będzie mogło przywrócić jej emocji sprzed wydarzeń z Fuledy.

Tak bliscy opłakują Piotra Woźniaka-Staraka. Motorówką na grób. Biesiada pod mogiłą. ZDJĘCIA

Debiut Agnieszki Woźniak-Starak od samego rana emocjonował między innymi jej kolegów i koleżanki z branży. Dziennikarka będzie prowadziła śniadaniówkę w duecie z Ewą Drzyzgą. Do programu przyszły ubrane skromnie, acz elegancko: długoletnia gospodyni "Rozmów w toku" postawiła na czerń, Woźniak-Starak zaś wybrała dżinsowe dzwony i białą koszulę.

O wrażenia z pierwszego dnia pracy pytała je między innymi Barbara Pasek, która w "Dzień Dobry TVN" pojawiła się, by streścić plotki z show biznesu. Ewa Drzyzga zażartowała, że miały rozmawiać o gwiazdach, które właśnie urodziły, a tymczasem dostały pytanie o to, jak czują się w pracy.

- Miało być zupełnie inaczej, miałyśmy mówić o rodzicielstwie... Jeszcze nic nie możemy mówić o sobie, czekamy, co ludzie powiedzą - padło z ekranu.

Pierwsze komentarze są pełne wsparcia i zachwytu. Wygląda na to, że widzowie docenili siłę Agnieszki Woźniak-Starak i trzymają kciuki za jej nową rolę.

"Jestem zachwycona Panią Agnieszka 😍 naprawdę profeska", "Na pewno powrót do telewizji nie był łatwy dla pani Agnieszki dlatego trzymam kciuki i podziwiam że dała radę podnieść się i żyć dalej, pozdrawiam" - czytamy na Instagramie.

Grób Piotra Woźniaka-Staraka w rocznicę śmierci
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE