Michelle Yeoh

i

Autor: You Tube

Film science fiction zgarnął wszystko

"Wszystko wszędzie naraz" z Oscarem! Gdzie oglądać?

2023-03-13 11:51

Film Dana Kwana i Daniela Scheinerta zgarnął podczas oscarowej nocy aż siedem statuetek! "Wszystko wszędzie naraz" zapewne zacznie odnotowywać również rekordowe wyniki oglądalności w kinach, bo zapewne wiele osób będzie chciało zapoznać się z fabułą tak docenionej produkcji. Gdzie można ją obejrzeć już teraz?

Choć wielka gala rozstania tegorocznych Oscarów przechodzi powoli do historii, internauci nadal gorąco komentują kreacje gwiazd oraz werdykty członków Amerykańskiej Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej. Bezapelacyjnym hitem tegorocznej edycji był film "Wszystko wszędzie naraz", który zgarnął aż siedem statuetek. Zapewne wiele osób z chęcią obejrzy tak docenioną produkcję. No właśnie, a z tym może być lekki problem, bo w Warszawie na przykład grany jest tylko w jednym kinie!

"Wszystko wszędzie naraz" z Oscarem! Gdzie oglądać?

Jeśli widzowie zapragnęliby obejrzeć dzisiaj nagrodzony kilkoma Oscarami film, musieliby przyjechać do Warszawy i kupić bilet na jedyny seans w tym dniu - na godzinę 20:40. Bowiem tyko Kinoteka gra aktualnie wspominaną wyżej produkcję.

To jednak nie wszystko. Film o "borykającej się z trudami codzienności mamie w średnim wieku" można znaleźć także na platformie Amazon. Dla nowych użytkowników świetne informacje - pierwszy miesiąc próbny jest darmowy!

Wiele dziś mówi się także o Colinie Farrellu, który na Oscarach brylował z 13-letnim synem Henrym Tadeuszem. Chłopiec wspierał znanego tatę w walce o nagrodę w kategorii Najlepszy Aktor Pierwszoplanowy za rolę w filmie "Duchy Inisherin". Ta produkcja z kolei dostępna jest na platformie Disney+.

Sonda
Filmy w kinie czy w streamingu?