Występ Krystiana Ochmana na Eurowizji 2022. Mamy komentarz Rafała Brzozowskiego!

2022-05-13 10:03
Występ Krystiana Ochmana na Eurowizji 2022. Mamy komentarz Rafała Brzozowskiego!
Autor: instagram/@krystianochman, @rafal_brzozowski_official

Podczas drugiego półfinału Eurowizji 2022 Krystian Ochman (23 l.) zachwycił widzów. Czy równie oczarowany występem reprezentanta Polski na Eurowizji był Rafał Brzozowski (41 l.)? Znamy jego opinię na temat wykonania "River" w półfinale!

Eurowizja 2022 trwa w najlepsze, a emocje sięgają zenitu. Podczas drugiego półfinału Eurowizji Krystian Ochman zachwycił międzynarodową publiczność swoją balladą "River" i, zgodnie z wcześniejszymi przewidywaniami bukmacherów, zapewnił sobie miejsce w finale. W naszej ocenie reprezentant Polski wypadł wprost śpiewająco! Czy tak samo uważa Rafał Brzozowski, który rozbujał publiczność tanecznym "The Ride" na Eurowizji 2021? Mamy komentarz zeszłorocznego reprezentanta!

Jak wypadł Krystian Ochman na Eurowizji? Rafał Brzozowski ocenia występ reprezentanta Polski

Rafał Brzozowski to reprezentant Polski na Eurowizji 2021. Przed tegoroczną, 66. edycją Konkursu Piosenki Eurowizji gwiazdor przekonywał, że Krystian Ochman ma spore szanse na wygraną. "Jego występ wywołuje ciarki" - mówił Brzozowski w rozmowie z Pudelkiem. Czy po obejrzeniu wykonania "River" Ochmana na Eurowizji 2022 podtrzymuje swoją opinię? "Super Express" poprosił go o komentarz. Wiemy, co sądzi Brzozowski o występie Ochmana. 

Fantastyczny występ Krystiana, jedno z najlepszych wykonań tego półfinału. Klimat piosenki znakomity, tancerze, choreografia - wszystko w punkt. Zasłużony awans do półfinału i jeden z faworytów konkursu. Gratuluję całej polskiej ekipie - ocenił gwiazdor TVP.

Jak wyjawił Rafał Brzozowski, nie tylko występ Ochmana, ale i cały drugi półfinał Eurowizji 2022 zrobił na nim ogromne wrażenie. 

Ten półfinał był w mojej ocenie lepszy od wtorkowego. Dobra piosenka Szwecji i kilka zaskakujących występów, słowem - wszystko, za co kochamy Eurowizję - podsumował. 

Czy Wam również podobał się występ Ochmana na scenie w Turynie? Jak oceniacie występy uczestników drugiego półfinału Eurowizji? Zagłosujcie w naszej sondzie!

Zobaczcie galerię zdjęć z występu Krystiana Ochmana na Eurowizji 2022:

Sonda
Eurowizja 2022. Podobał Ci się drugi półfinał?
Wywiad z Krystianem Ochmanem na chwile przed jego eurowizyjnym występem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE