Zaskakujące słowa Jacka Rozenka o Radosławie Majdanie! Aż ciężko w to uwierzyć

i

Autor: AKPA/Kurnikowski

To się nazywa dojrzałe podejście!

Zaskakujące słowa Jacka Rozenka o Radosławie Majdanie! Aż ciężko w to uwierzyć

2022-07-28 21:51

Małgorzata Rozenek-Majdan (44 l.) i Jacek Rozenek (53 l.) rozstali się w zgodzie ze względu na dobro dzieci. Były partner żony Radosława Majdana (50 l.) zaskakująco skomentował w niedawno udzielonym wywiadzie swoją relację z piłkarzem! Co miał do powiedzenia o łączących ich stosunkach? Tak powinna wyglądać prawdziwa "patchworkowa" rodzina!

Jacek Rozenek szczerze o Radku Majdanie! Wszystko ze względu na dobro dzieci

Jacek Rozenek przez 10 lat był mężem Małgorzaty Rozenek-Majdan. Choć ich małżeństwo dawno się już zakończyło, para rozstała się w zgodzie ze względu na dwójkę swoich pociech - Stanisława i Tadeusza. Nowym tatą dla synów Jacka Rozenka w 2016 roku stał się Radosław Majdan. Znany ze swojego życzliwego usposobienia sportowiec niedawno został także ojcem małego Henryka!

Jak Jacek Rozenek, który cierpi na poważne problemy ze zdrowiem po udarze mózgu, a także niedawno wydał nową książkę, opowiadającą o jego walce o powrót do pełnej sprawności, zapatruje się na kwestie swoich relacji z Radosławem Majdanem? W niedawno udzielonym wywiadzie aktor dał wyraz swojemu dojrzałemu podejściu do tematu. Odłożywszy swoje uczucia na bok, skoncentrował się na dobru synów i pogodził zarówno z rozstaniem z byłą żoną, jak i tym, jak obecnie wygląda ich rodzina.

Okazuje się, że Jacek Rozenek nie tylko ma pozytywny stosunek do Radosława Majdana, ale też docenia jego wkład w wychowanie wspólnych dzieci. Co więcej, aktora zarówno finansowo, jak i pod innymi względami wspiera również Małgorzata Rozenek-Majdan. Co wyjawił podczas wywiadu Jacek Rozenek? Przeczytajcie poniżej, jaki stosunek do nowego męża swojej byłej partnerki ma aktor!

Kłopot byłby, gdyby się nimi nie zajmował. Ale to jest fajna rodzina. Radosław Majdan to świetny chłopak. Jestem mu wdzięczny - tak do sprawy odniósł się Jacek Rozenek w wywiadzie udzielonym magazynowi "Party". Gratulujemy dojrzałego podejścia!

My zawsze mieliśmy dobre relacje. To jest tak, że my rozstając się, kierowaliśmy się dobrem naszych synów, i to ich dobro jest dla nas najważniejsze. Wszystko, co robimy, robimy z myślą o nich. Cieszę się, że Jacek potrafi przekuwać tragiczne momenty swojego życia w cenną lekcję nie tylko dla siebie, nie tylko dla naszych synów, ale również dla innych - tak z kolei w wywiadzie udzielonym Jastrząb Post komentowała relacje z byłym mężem sama Małgorzata Rozenek - Majdan. Aż miło się czyta takie słowa!

Jak wygląda pokój synka Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana, Henryka w ich nowym domu? Zobaczcie poniżej w naszej galerii zdjęć!

Jaruzelska i Rozenek oceniają Zełeńskiego
Sonda
Podoba Ci się pokój syna Rozenek?
Nasi Partnerzy polecają