Zbyszek z 1. edycji "Rolnik szuka żony" w końcu doczekał się ślubu. Państwo młodzi jak z obrazka!

2021-10-27 20:07
Zbigniew Klawikowski z 1. edycji Rolnik szuka żony
Autor: AKPA Zbigniew Klawikowski z 1. edycji "Rolnik szuka żony"

Zbigniew Klawikowski jako jeden z pierwszych rolników szukał miłości w programie TVP. "Rolnik szuka żony" dał mu możliwość związania się z kandydatką o imieniu Katarzyna. Kobieta nie spełniła jednak jego oczekiwań. Uczestnik show musiał czekać wiele lat na swój ślub. Wreszcie się udało! Twórcy "Rolnik szuka żony" pokazali państwa młodych. Piękny widok!

Zbigniew Klawikowski był uczestnikiem 1. edycji "Rolnik szuka żony". Program umożliwił mu poznanie Katarzyny, z którą próbował stworzyć związek. I choć początkowo wydawało się, że stworzą idealną parę, to niedługo po zakończeniu show uczestnicy rozstali się. Okazało się, że kobieta nie chciała przeprowadzić się na stałe na wieś. Rolnik skomentował to w rozmowie z "Dziennikiem Bałtyckim": - Stwierdziła, że ja mogę się przenieść do miasta, a to mi nie odpowiadało. Jak sam też w sumie nie wyobrażałem sobie jej na wsi. Doszedłem do wniosku, że po prostu to nie było to. Skoro brakowało nam "tego czegoś", nie było sensu przedłużać tej znajomości. W sobotę, 42-letni rolnik stanął na ślubnym kobiercu. I choć czekał na swoją miłość wiele lat, to patrząc na zdjęcie ze ślubu, warto było być cierpliwym. Ekipa "Rolnik szuka żony" opublikowała gratulacje na Facebooku. Poniżej zobaczycie, jak pięknie prezentowali się państwo młodzi w tym szczególnym dniu. 

Rolnik szuka żony: Dramatyczne rozstania i szokujące sceny

ZOBACZ: Wiktoria Gąsiewska potwierdziła, że to koniec. Ujawniła całą prawdę o związku ze Zdrójkowskim

Galeria wyżej: Rolnik szuka żony - aktualna edycja. Zobacz, co dzieje się w programie

ZOBACZ: Wendzikowska zbesztana za niestosowny ubiór. Widzowie "Dzień dobry TVN" rozpętali burzę

Sonda
Czy oglądasz "Rolnik szuka żony"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE