Zenek Martyniuk nie szczędzi czułości młodej blondynce! Jego małżeństwo przechodzi aż tak poważny kryzys?!

2022-01-20 15:29
Zenek Martyniuk nie szczędzi czułości młodej blondynce! Jego małżeństwo przechodzi aż tak poważny kryzys?!
Autor: akpa, you tube Zenek Martyniuk nie szczędzi czułości młodej blondynce! Jego małżeństwo przechodzi aż tak poważny kryzys?!

Zenek Martyniuk (53 l.) będzie miał się z czego tłumaczyć swojej żonie Danucie (55 l.)! Gwiazdor disco-polo nie szczędził bowiem czułości pewnej młodej blondynce. Patrząc na ich wspólne zdjęcia, nie da się ukryć chemii między nimi...

Zenek Martyniuk to bez dwóch zdań król muzyki disco-polo. Jego przeboje robią prawdziwą furorę, a ona sam jest rozchwytywany. Co prawda ostatnio było o nim głośno i to wcale nie z racji jego twórczych dokonań, a dzięki wybrykom jego syna Daniela (33 l.). Problemy z synem źle odbijają się na małżeństwie piosenkarza. Jego żona Danuta staje murem za młodym buntownikiem, co powoduje scysje między małżonkami. A ich staż jest przecież imponujący. Na ślubnym kobiercu stanęli dokładnie 33 lata temu. Jednak pod koniec zeszłego roku media obiegła informacja, że związek Danuty i Zenka przechodzi poważny kryzys.

Sprawdź to! Zenek Martyniuk nie pił od lat, a tu coś takiego! Mowa o powrocie do hotelu w środku nocy!

Co prawda, Martyniuk tłumaczył, że jak w każdym małżeństwie, również w ich bywają kłótnie, ale nie są one poważne.

- Są różne sprawy w małżeństwie i są jakieś kłótnie, ale one szybciutko mijają. Jak gniewamy się to nie dłużej, jak pięć minut, ewentualnie dziesięć minut. To są takie sprzeczki w sumie o nic i wszystko wraca do normalności zaraz - mówił wtedy w rozmowie z JastrzabPost.

Zenek Martyniuk
Autor: Teledysk "Classy Girl" Zenek Martyniuk z młodą blondynką
Zenek Martyniuk
Autor: Teledysk "Classy Girl" Zenek Martyniuk z młodą blondynką

Żona Zenka nie była zapewne szczęśliwa, gdy zobaczyła teledysk do najnowszej piosenki swojego męża, "Classy Girl". U boku Martyniuka występuje w nim urocza blondynka. Gwiazdor disco-polo nie szczędzi jej czułości i co chwilę wymieniają głębokie spojrzenia. Takie sceny zaniepokoiły również jego fanów, którzy zamieścili w sieci komentarze:

"Klip piękny, ale ciekawe co na to żona Danuta? Na takie umizgi z młódką?"

"Piękna jest też Pani, która występuje u boku Pana. Piosenka będzie wielkim hitem!"

Danuta wybaczy to Zenkowi?

Sonda
Słuchasz Zenka Martyniuka?
Koronawirus: Zenek Martyniuk uczy, jak myć ręce
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE