Znamy szczegóły

Znamy nazwiska trenerów nowej edycji "The Voice Kids"! Wielkie zaskoczenie na liście: Cleo i Natasza Urbańska!

2023-07-25 10:26

Pod koniec wakacji ruszą nagrania do nowej edycji "The Voice Kids". Tuż po finale ostatniego sezonu Dawid Kwiatkowski (27 l.) oświadczył, że odchodzi z programu. Rozpoczęły się gorączkowe poszukiwania gwiazdy, która zastąpi go w fotelu trenera. Jak dowiedział się "Super Express", będzie to Natasza Urbańska (46 l.). - Zachwyciła zagranicznych twórców formatu - słyszymy.

Natasza Urbańska w "The Voice Kids". Cleo nie odchodzi!

W ostatnich dniach mogliśmy przeczytać, że z programem rozstaje się Cleo (40 l.). "Nie wierzymy w żadne plotki i jedziemy dalej!" - napisała tajemniczo po medialnych doniesieniach, dając tym samym do zrozumienia, że nie opuszcza show. W nowym sezonie nie zabraknie także weteranów tego formatu: Tomsona (40 l.) i Barona (40 l.). Ostatni fotel zajmie... Natasza Urbańska!

- Natasza zachwyciła zagranicznych twórców formatu "The Voice". Byli zaskoczeni, że wcześniej nikt się o nią nie upomniał - słyszymy. - Uwielbia pracę z dziećmi, z pewnością będzie dla nich wielkim wsparciem. Nauczy ich nie tylko śpiewu, ale też tego, jak zachowywać się na scenie i odpowiednio dobrać układ choreograficzny - dodaje nasze źródło.

Zdjęcia ruszą w ostatnich dniach sierpnia, a efekty zobaczymy dopiero na przełomie roku. 

Marina nie wystąpi w "The Voice Kids"!

Kilka dni temu pojawiła się informacja, że w jury "The Voice Kids" pojawi się Marina Łuczenko. Jak donosi nasze źródło - w ostatniej chwili podjęto decyzję o tym, że nie będzie ona zaangażowana w ten format.

Natasza Urbańska objada się przed koncertem w Opolu
Sonda
Oglądasz "The Voice Kids"?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany