Zobacz co w łóżku kręci gwiazdy. Nie uwierzysz!

Fetysze to temat, który od niedawna funkcjonuje w sferze publicznej. Polakom trudno o tym rozmawiać, wciąż jest to temat tabu. Jednak nasze niektóre gwiazdy coraz chętniej i śmielej o tym mówią. Czym jest ów fetysz? To przedmiot, który jest niezbędny, aby dana osoba osiągnęła satysfakcję seksualną. Istnieje wiele rodzajów fetyszy – mogą to być przedmioty, części ciała, a nawet zachowanie kogoś w danej sytuacji...

Fetysze polskich gwiazd

i

Autor: Akpa Fetysze polskich gwiazd

Dorota „Doda” Rabczewska (38 l.)

O naszej gwieździe krążą legendy. Również o jej życiu intymnym. Sama wokalistka śmieje się z tego, bo jak twierdzi, wbrew pozorom kontroluje to, co robi poza sceną. Jednak mimo to w sprawach erotycznych opowiedziała już bardzo wiele... – Lubię seks, przyjemność, orgazm, znam dobrze swoje ciało, wiem dobrze, jak je odprężyć... Moi faceci wielokrotnie mówili mi, że traktuję ich przedmiotowo – opowiadała. Ostatnio wyznała, co ją kręci w facetach. Okazuje się, że jej fetyszem są... zęby. Sprawa wyszła na jaw podczas jednego z internetowych spotkań z gwiazdą.

„Fetysz stóp? Ale serio, co sądzisz?” – napisał do Dody jeden z internautów. Piosenkarka udzieliła jasnej i konkretnej wypowiedzi: „Ja mam fetysz zębów. Pełne zrozumienie”.

Natalia Siwiec (39 l.)

Modelka, o której było bardzo głośno po Euro 2012, ostatnio nieco wycofała się z życia publicznego. Zajmuje się rodziną i zamieszkała w Meksyku. Jednak nigdy nie kryła swojej fascynacji seksem, opowiadając wprost, że najfajniejszy w seksie jest oczywiście orgazm. Jasno mówiła, że lubi eksperymentować, szukać nowych przyjemności. Uwielbia też, gdy w łóżku może sobie wyobrażać, że ktoś podsłuchuje jej miłosne uniesienia.

Marta Wierzbicka (31 l.)

Aktorka jest znana również z odważnych sesji fotograficznych do magazynów dla panów. Gwiazda serialu „Na Wspólnej” nie kryła, że ideałem faceta jest dla niej David Beckham. Wiadomo, co ją tak bardzo w nim ujęło. Nie chodzi o umiejętności piłkarskie ani o wyrzeźbione ciało... – Kręcą mnie mężczyźni z tatuażami. Niesamowicie! – wyznała, wzdychając nad fotografią byłego reprezentanta Anglii.

Maffashion (35 l.)

Julia Kuczyńska, znana szerzej jako Maffashion, jest w Polsce gwiazdą internetu, jedną z popularniejszych influenserek modowych w kraju. Celebrytka przyznała, że ma sporą słabość do pięknych, idealnych twarzy kobiecych. Podkreśla, że w ogóle kręci ją piękno, szczególnie światowych modelek. Jak się okazało, to właśnie była również motywacja dla niej, aby stworzyć blog.

Jak naprawdę mają na imię te gwiazdy?

Pytanie 1 z 8
Jak ma na imię Sanah?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki