Żona Macieja Stuhra jest już po operacji. Do sieci trafiło jej zdjęcie

i

Autor: AKPA Żona Macieja Stuhra jest już po operacji. Do sieci trafiło jej zdjęcie

Co się stało?!

Żona Macieja Stuhra jest już po operacji. Do sieci trafiło jej zdjęcie

2023-02-21 15:31

Katarzyna Błażejewska-Stuhr już w zeszłym roku informowała w mediach społecznościowych o swoich zdrowotnych problemach. Teraz wrzuciła do sieci swoje zdjęcie po tym, jak przeszła operację. Dietetyczce wciąż towarzyszy silny ból, który uniemożliwia jej wykonanie najprostszych czynności. Całe szczęście, że może liczyć na pomoc i wsparcie swojego męża.

Już jakiś czas temu żona Macieja Stuhra wyznała, że boryka się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Lekarze bardzo długo nie potrafili ustalić, co jej dolega.

- Ostatnie tygodnie mijają mi głównie na badaniach. Coś jest nie tak, ale nie wiadomo co. Sił brak, powiększone węzły chłonne, pewne zaburzenia w badaniach krwi, reszta książkowa. Mąż zabrał mnie na weekend oddechu, z czego pierwszej doby przespałam ze 20 godzin. Drugiego dnia niewiele mniej i wracamy - relacjonowała na swoim Instagramie.

Wiadomością o tym, że czeka ją zabieg, podzieliła się ze swoimi obserwatorami pod koniec ubiegłego roku. Dietetyczka nie zdradziła jednak, o jaki zabieg może chodzić. 

- Jak być może wiecie, przez ostatnie kilka ładnych miesięcy borykałam się z problemami zdrowotnymi. Wiele diagnoz, niektóre budzące wiele lęku. Niebawem poddaję się zabiegowi – oby to skończyło źródło problemów - relacjonowała na Instagramie.

Teraz Katarzyna Błażejewska-Stuhr poinformowała, że tydzień temu przeszła operację obojczyka. Całe szczęście może liczyć na wsparcie męża, który pomaga jej wykonywaniu czynności dnia codziennego.

- Tydzień po operacji obojczyka nie mogę sama zrobić selfie - więc mąż pomaga mi w tych niezbędnych aktywnościach - napisała Kasia przy swoim zdjęciu z usztywnionym torsem.

Pozostaje nam życzyć szybkiego powrotu do zdrowia.

Martyna Wojciechowska wyznała Marcinowi Mellerowi, że jest control freakiem i... wyrzucili ją z przedszkola!

Co jeszcze zdradziła? POSŁUCHAJ najnowszego odcinka podcastu MELLINA!

Listen on Spreaker.