Sołtysik nie może adoptować dziecka! Jest za stary...

i

Autor: akpa Sołtysik nie może adoptować dziecka! "Jest za stary..."

Gorzko

Żona prezentera TVN o pierwszej komunii syna: Nie przystąpi. Ma wielki żal do Kościoła

2023-06-02 18:49

Patrycja Sołtysik to żona Andrzeja Sołtysika (57 l.) znanego z "Dzień dobry TVN". Para ma razem syna Stanisława. Wiadomo, że chłopiec nie uczęszcza na lekcje religii oraz, że nie przystąpi do pierwszej komunii świętej. Żona prezentera TVN wyjawiła powody tej decyzji.

Patrycja Sołtysik zdradziła, że jest niewierząca i razem z mężem podczas spisu powszechnego to zadeklarowali.  - Uczciwie podczas spisu powiedzieliśmy, że nie jesteśmy żadnego wyznania i Stanisław do komunii nie przystąpi. To jest nasze zdanie w tej sprawie - wyjaśniła w rozmowie z Jastrzabpost.pl. Żona dziennikarza TVN przyznała także, że daleko jej do Kościoła katolickiego z powodu sprawy in vitro. To właśnie dzięki sztucznemu zapłodnieniu urodził się jej syn. - Nie ukrywamy, że Stasia mamy dzięki metodzie in-vitro, więc przy obecnym nastawieniu i nagonce Kościoła na tę metodę - powiedzieliśmy "nie". Wychowujemy Stasia na dobrego człowieka. Sami kierujemy się takimi wartościami. Sam Kościół nie jest nam do tego niezbędny, więc tez nie tworzymy sztucznej sytuacji, że pójdzie na religię tylko po to, by pójść do komunii - dodała.

Patrycja Sołtysik, która jest o 23 lata młodsza od swojego męża, często publikuje zdjęcia z synem na Instagramie. Nie pokazuje jednak jego twarzy.

Kilka lat temu Andrzej Sołtysik został ojcem. Teraz okazuje się, że jest NIEPŁODNY!

HOMOSEKSUALIZM, in vitro i KOŚCIÓŁ - Weronika Kostrzewa Miejsce Spotkania
Sonda
Jak oceniasz instytucję Kościoła?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany