Zosia Zborowska i Andrzej Wrona

i

Autor: Jacek Kurnikowski/AKPA

Zosia Zborowska z Andrzejem Wroną na Gali Mistrzów Sportu. SUKNIA robi wrażenie [ZOBACZ]

2020-01-04 20:23

W sobotę odbywa się Gala Mistrzów Sportu, w czasie której uhonorowani zostaną najlepsi sportowcy 2019 roku. Wśród zaproszonych na galę nie zabrakło siatkarza Andrzeja Wrony z żoną Zosią Zborowską. Aktorka wybrała na tę okazję zjawiskową suknię!

Andrzej Wrona i Zosia Zborowska od kilku miesięcy są małżeństwem. Para pobrała się we wtorek 13 sierpnia. Ślub był utrzymany w tajemnicy i wiadomość o tym, że aktorka i siatkarz powiedzieli sobie "tak" była ogromnym zaskoczeniem. W sobotę małżonkowie pojawili się razem na uroczystej Gali Mistrzów Sportu. Para prezentowała się bardzo elegancko pozując na ściance. Aktorka wybrała śliczną suknię. Zosia Zborowska postawiła na czarną, długą i bardzo zdobną suknię z głębokim dekoltem i falbanami. Sukienka Zborowskiej jest zjawiskowa! Zobaczcie sami: 

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona

i

Autor: Jacek Kurnikowski/AKPA
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE