Zuza Jabłońska o stanach depresyjnych. Gwiazda "The Voice Kids" szczerze: Bałam się ludzi [GWIAZDY BEZ MASKI]

2021-07-05 16:39
Zuza Jabłońska
Autor: Monika Tumńska/Super Express Zuza Jabłońska

Zuza Jabłońska (18 l.) od lat zmaga się z Zespołem Tourett'a. Finalistka pierwszej edycji "The Voice Kids" w programie "Gwiazdy bez maski" zdradziła, że początkowo nie mogła pogodzić się ze swoimi zaburzeniami. I choć dziś jest dużo silniejsza i akceptuje siebie, przyznała, że w przeszłości miewała stany depresyjne. Młoda wokalistka nie wstydzi się o tym mówić. Niedawno premierę miał jej singiel do utworu "Znikam", którego teledysk opowiada o depresji u nastolatków.

Zuza Jabłońska to niezwykle zdolna dziewczyna, która popularność zyskała w pierwszej edycji "The Voice Kids". Piosenkarka zajęła wtedy drugie miejsce i szybko zaczęła podbijać polski rynek muzyczny.

Ma na swoim koncie pierwszy album "Psycho", a ostatnio odbyła się premiera jej singla "Znikam" promującego pierwszy w Polsce musical audiobookowy "Alicja w krainie czarów", w którym Zuza zagrała główną rolę. To właśnie do niego został nakręcony teledysk, który opowiada o współczesnych nastolatkach, a także o depresji z którą się zmagają.

Zuza Jabłońska w programie "Gwiazdy bez maski" wyznała, że wielu jej rówieśników szczególnie w czasie pandemii walczy z depresją. Ona również źle znosiła ten czas.

- Na początku niby było ok, wiadomo koniec szkoły, można było siedzieć w domu, ale później to się zaczęło wydłużać. Brakowało mi kontaktu z ludźmi. Dobrze się czuję jak mam wokół siebie najbliższych przyjaciół, a nie było takiej możliwości. To się na mnie troszeczkę odbiło. Muzyka dużo mi w tym pomogła - powiedziała.

Młoda gwiazda przyznała, że szczególnie ciężko jej było kilka lat temu, kiedy ludzie zaczęli pytać ją o Zespół Tourett'a, z którym się zmaga.

ZOBACZ: Ewa Minge wbiła sobie w twarz 46 igieł. Mocne nagranie z zabiegu [GWIAZDY BEZ MASKI]

- Byłam zupełnie zamkniętą w sobie osobą i bałam się ludzi. Jak ktoś się mnie pytał co się ze mną dzieje, od razu odpowiadałam, że nie ważne i unikałam tego tematu albo byłam zła że ktoś o to pyta - powiedziała.

Dziś ma inne podejście. 

- Teraz mam pełny dystans do siebie. Oczywiście mam takie dni, że łapie mnie taki trochę stan depresyjny. Męczy mnie to w niektórych sytuacjach, bo czasami jest to za bardzo męczące ale każdy z nas ma mniejsze lub większe załamania i to zawsze przechodzi - dodała.

Zuza Jabłońska szczerze o chorobie i stanach depresyjnych | Gwiazdy bez maski
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE