Życzenia imieninowe dla Józefa, Mai i Filipa. Najlepsze życzenia z okazji imienin: rymowanki, wierszyki i smsy.

2014-04-30 9:48

Jutro swoje święto obchodzą Józef, Maja i Filip. Nie zapomnij o życzeniach dla najbliższych! Przygotowaliśmy dla Was najpiękniejsze wierszyki, smsy i rymowanki. Solenizantom życzymy wszystkiego najlepszego!

Aby wszystkie fajne dni w żółwim tempie upływały,by co dzień uśmiechał się do Ciebie świat cały, by nigdy nie było porannej pobudki i wiał wiatr specjalny co rozwiewa smutki.

***

Bukiet najwspanialszych życzeń: uśmiechu i szczęścia, radości każdego dnia oraz wszelkiej pomyślności.

***

Z okazji Imienin życzę Ci, by każda łza w Twoim życiu była łzą szczęścia, każde słowo, które wypowiesz, miało kształt serca.

***

Chciałbym Ci dzisiaj taniec darować, najcudowniejszy, jaki znać mogę. Byś w takt muzyki wirując śmiało na zawsze zgubiła smutek i trwogę.

***

Dużo zdrówka, szczęścia i radości każdego dnia pełnego miłości, wielkiego świata poznania, w lotto milionów wygrania. Tego z serca Ci życzymy i hucznie Twe imieniny obchodzimy!

***

Dzień imienin jak dzień każdy jest dla Ciebie bardzo ważny. Jest to bowiem święto Twoje, więc życzenia przyjmij moje: zdrowia, szczęścia, pomyślności i w miłości wzajemności.

***

Dzień imienin Twych się zbliża. Jak strumyk bystrej wody po zielonej płynie niwie, tak niech płynie wiek Twój młody mile i szczęśliwie.

***

Dziś wielki dzień Twojego święta i każdy o Tobie pamięta. Z okazji imienin składam Ci moc życzeń: uśmiechu, zdrowia, radości, mnóstwa prezentów i gości, przyjaźni wielkich i małych, wielu przygód niebywałych i uśmiechu wesołego i wszystkiego, wszystkiego najlepszego!

Czytaj: Grają, by nie powstała tęcza na Placu Zbawiciela: rzucają butelkami z benzyną w Grodzką i Gronkiewicz-Waltz!

Polub se.pl na Facebooku!