Dobre serce Chajzera

i

Autor: papara18 Dobre serce Chajzera

Zygmunt Chajzer dotrzymał słowa. Łzy cisną się do oczu

2021-08-06 7:05

Tak jak obiecał, tak zrobił. Zygmunt Chajzer (67 l.) zabrał na wakacje do Turcji czworo sierot, które dwa lata temu straciły w wypadku ukochanych rodziców. Wiktoria (11 l.), Zuzia (13 l.), Bartek (7 l.) i Kuba (15 l.) po raz pierwszy w życiu lecieli samolotem i spędzają miło czas poza granicami kraju.

„Piękne widoki, piękna pogoda i mega ciepło. Pierwszy raz wakacje za granicą. Pozdrawiamy z Turcji!!!” – napisał Zygmunt Chajzer na Instagranmie, gdzie zamieścił zdjęcie z pociechami. Gwiazdor, który całą czwórkę wziął pod swoje skrzydła, skrupulatnie i dużo wcześniej zaplanował wakacje z dziećmi, które nazywają go wujkiem. Jak się okazuje, dziennikarz, który pokazał swoje wielkie serce, pokrył dużą część kosztów. – Opieka nad tymi dziećmi to dla mnie sama radość i przyjemność. Świetnie się czuję w ich towarzystwie. Ja finansowo trochę w tym uczestniczę, ale dzielimy się z babcią wydatkami. Dzieciaki są super. Planujemy również wakacje w Stegnie – powiedział „Super Expressowi” Chajzer. Pan Zygmunt wie, że nie pieniądze są tu najważniejsze. Daje dzieciom coś cenniejszego – miłość, zainteresowanie i dziecięcą beztroskę. 

ZOBACZ: Tajemnica Zygmunta Chajzera wyszła na jaw. Rodzinna tragedia w tle, chodzi o dzieci

Wakacje z dzieckiem - podróż samochodem
Sonda
Gdzie najbardziej lubisz spędzać wakacje?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE