Zygmunt Chajzer

i

Autor: AKPA Zygmunt Chajzer

Zygmunt Chajzer pokonał raka. Nie uwierzycie, co zrobił miesiąc po operacji. SĄ ZDJĘCIA

2021-02-15 5:00

Jeszcze kilka tygodni temu walczył z rakiem i przeszedł operację urologiczną. Dziś Zygmunt Chajzer (67 l.) jest okazem zdrowia i biega na nartach jak młodzieniaszek. 

Pod koniec roku wyszło na jaw, że Zygmunt Chajzer jest chory i czeka go operacja. Szczegóły ujawnił dopiero kilka tygodni później.

- Okazało się, że w środku mojej nerki jest guz. Na szczęście wykryty we wczesnym stadium – wyznał.

ZOBACZ TAKŻE: Don Vasyl jest bezrobotny i stracił dom. Król cygańskiej piosenki prosi o pomoc

Jakby tego było mało, dopadł go koronawirus. Schorowany gwiazdor telewizji, czekając na operację, przeprowadził się na swoją działkę rekreacyjną, by nie zakażać bliskich. Tam czekał do momentu, aż stał się ozdrowieńcem i dopiero trafił pod nóż. Na szczęście wszystko się powiodło. W połowie stycznia był już w domu.

Minął zaledwie miesiąc, a Chajzer jest zdrów jak ryba i znów pełen młodzieńczych sił. Prezentera spotkaliśmy nad Wisłą, gdy śmigał na nartach biegowych. Nie dość, że pędził na nich jak młodzieniaszek, to jeszcze tarzał się w śniegu jak dziecko. Tylko pozazdrościć formy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE