Agnieszka z TOP MODEL nie ukrywa, że jest LESBIJKĄ. Jej dziewczyna to piękność!

2020-09-23 18:16 Ewa Wąsikowska-Tomczyńska
Agnieszka Skrzeczkowska z TOP MODEL ze swoją dziewczyną
Autor: EW-T Agnieszka Skrzeczkowska Instagram

Jest piękna. Ma szlachetne rysy, długie włosy i ciało jak marzenie. Na pewno dla większości mężczyzn jest obiektem pożądania, ale panowie nie mają u niej szans, bo Agnieszka Skrzeczkowska (30 l.) jest zdeklarowaną lesbijką. W dodatku od trzech lat szczęśliwie zakochaną!

HOT 22 IX

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Agnieszka jest jedną z najstarszych uczestniczek obecnej edycji "Top Model", ale dlawielu osób nie jest już od dawna anonimowa, bo z powodzeniem prowadzi swoje konta na Instagramie (@maschines), gdzie obserwuje ją 51 tysięcy followersów i ma bardzo poularne konto na TikToku (@maschines_official) gdzie często nagrywa zabawne filmiki ze swoją dziewczyną, które tematycznie często odnoszą się do tematu życia w lesbijskim związku. Narzeczona Agnieszki jest piękną kobietą. Nazywa się Karolina Brzuszczyńska i jest delikatną blondynką. Panie zamierzają w przyszłości wziąć ślub, ale ponieważ w Polsce nie jest to możliwe myślą, by zrobić to za granicą. Wybrały już nawet miejsce.

Prawdopodobnie byłoby nim miasto słońca i wszechobecnej sztuki, czyli Barcelona. Zresztą na zaręczyny również wybrały południowe klimaty, bo odbyły sie one we Włoszech.Więcej o ich życiu można posłuchać na kanale, który prowadzą na YouTube (Power Girls).

A jeśli chcecie zobaczyć, jak szalona jest Agnieszka na swoich filmikach na TikToku, obejrzyjcie magazyn #HOT. Tam, pod koniec odcinka, mała próbka jej aktorskiego talentu.

Najnowsze