Będzie WOJNA?! Kasprzykowski MIAŻDŻY Skrzynecką I program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! MOCNA reakcja Gąsowskiego!

2021-03-06 16:51 wp
Będzie afera?! Bartek Kasprzykowski miażdży Katarzynę Skrzynecką. Uderza też w Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Autor: AKPA Będzie afera?! Bartek Kasprzykowski miażdży Katarzynę Skrzynecką. Uderza też w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Bartek Kasprzykowski to słynny aktor, który dał się poznać nie tylko z ról teatralnych czy telewizyjnych. W 2015 roku zwyciężył show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" i przez dwa następne lata wcielił się w rolę jurora w produkcji Polsatu. Teraz to jego żona, Tamara Arciuch, występuje w muzycznym programie. Niestety, nie wszystkim jurorom przypadła do gustu w najnowszym odcinku. Kasprzykowski zabrał głos i zmiażdżył Katarzynę Skrzynecką! O co poszło?

Bartek Kasprzykowski dał się poznać widzom Polsatu między innymi jako juror show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Po wygranej w 2015 roku zasiadł w fotelu obok Pawła Królikowskiego, Małgorzaty Walewskiej i Katarzyny Skrzyneckiej. Niestety, między gwiazdorem, a ostatnią z pań doszło do zgrzytu. Będzie afera?! W najnowszej edycji TTBZ udział bierze żona Kasprzykowskiego, aktorka Tamara Arciuch. Były juror show stanął w obronie ukochanej.

Skrzynecka ocenia Tamarę Arciuch

Tamara Arciuch wcieliła się w rolę Anny German, którą oczarowała jurorów! Zebrała mnóstwo pochwał. Jedną z nich wystosowała Katarzyna Skrzynecka: - Tamara - przepiękna piosenka, myślę, że jak najbardziej godna powitania wiosny i nowej edycji. Ty charyzmatyczna, cudowna. Jako aktorce powierzają tobie rolę takich bardzo charakternych kobiet, a ty mi się zawsze kojarzysz właśnie z kobietą, która jest taka pełna wdzięku, która potrafi być bardzo subtelna - usłyszeli widzowie i obecni w studio show Polsatu.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Kasprzykowski uderza w Skrzynecką

Niestety, komentarz Skrzyneckiej nie znalazł odzwierciedlenia w punktacji. Tamara Arciuch otrzymała od wieloletniej jurorki tylko 4 punkty. Taka ocena nie spodobała się mężowi Arciuch, Bartkowi Kasprzykowskiemu, który bez zawahania skomentował taką ocenę na Instagramie i zmiażdżył Skrzynecką:

SPRAWDŹ: Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14. Narożna ruszała się jak Cugowski. Zachwyty gwiadora "M jak miłość" nie pomogły. Wygrała Villas [ZDJĘCIA i WIDEO]

- Byłaś NAJLEPSZA [Tamara - red.]. @katarzyna_skrzynecka_official nie poznała się na tym, ale po kilku latach zasiadania w tym jury, nie dziwi mnie to ani trochę. Może czas odświeżyć to grono. Byłaś FENOMENALNA - napisał Kasprzykowski.

W komentarzach pod postem odniósł się też do wiadomości jednej z obserwatorek, która stwierdziła: - Szkoda tylko, że Bartka w jury brakuje. Były gwiazdor TTBZ odpisał kwitując show: - Bagno telewizji, za dużo złego.

Piotr Gąsowski zabrał głos, mocny komentarz

Ekipa programu TTBZ jest chyba mocno podzielona, bo głos zabrał też Piotr Gąsowski, który stanął w obronie Skrzyneckiej. Skomentował też zachowanie byłego kolegi z show Polsatu. Mocny komentarz zaczął od wielkiego zdziwienia: - Bartek! Nie wierzę, że to napisałeś o @katarzyna_skrzynecka_official... Tak! Tamara była wspaniała, jestem jej fanem, ale to nie ma nic wspólnego z tym co ze zdumieniem tu przeczytałem...

Gąsowski wspomniał też, to, co kiedyś łączyło Kasprzykowskiego ze Skrzynecką i samym programem: - Ty, jako osoba, która z programem była tak długo związana, siedziałeś obok Kasi, wiesz jak trudno jest oceniać kolegów, nawet jeśli to jest tylko zabawa, Ty wiedząc to wszystko, piszesz o "odświeżeniu" jurorskiego grona?! I to w publicznym poście?! Bartek?! Serio? Przykre to jest...

No to się porobiło! Myślicie, że będzie z tego większa afera?

TTBZ, komentarz Bartka Kasprzykowskiego
Autor: Instagram TTBZ, komentarz Bartka Kasprzykowskiego
TTBZ, komentarz Piotra Gąsowskiego
Autor: Instagram TTBZ, komentarz Piotra Gąskowskiego
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2021 - widowiskowy spot nowych odcinków!
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze