Doda zachwyciła w filharmonii. Musicie to zobaczyć! CO ZA KREACJA! [DUŻO ZDJĘĆ]

2019-03-10 13:40
Doda w filharmonii
Autor: Super Express Doda w filharmonii

Przecieramy oczy ze zdumienia i nie wierzymy, że to naprawdę ona. Jeszcze kilka miesięcy temu Doda szalała na swoich koncertach w lateksowych kozakach i kusych strojach. Dziś jest prawdziwą diwą! Wczoraj zagrała swój pierwszy w życiu koncert w filharmonii, na którym towarzyszyła jej najprawdziwsza orkiestra. Doda zachwyciła w imponującej kreacji rodem z "Gry o Tron". "Super Express" oczywiście był na miejscu. Zobaczcie naszą obszerną fotorelację w galerii pod artykułem.

To był jej pierwszy taki koncert w życiu. Doda wystąpiła wczoraj w Filharmonii Lubelskiej na pierwszym koncercie z trasy, która promuje jej płytę "Dorota" nagraną z orkiestrą.

Rabczewska zupełnie nie spodziewała się aż tak pięknego przyjęcia. Publiczność nie pozwalała jej zejść ze sceny - Doda bisowała aż trzy razy, a po wszystkim dostała owacje na stojąco.

Gwiazda w zwięzłych słowach podsumowuje swój wczorajszy koncert:
- Sold out, trzy bisy i owacje na stojąco. Od dziś gram TYLKO w filharmoniach! - ogłasza piosenkarka.

Podczas koncertu odbyła się także premiera płyty "Dorota" wydanej na winylu.

Doda świetnie przygotowała się do występu. Popisywała się nie tylko głosem, a jest w świetnej formie, ale zadała też szyku kreacjami, które przygotowała dla niej projektantka Patrycja Kujawa. Największe wrażenie zrobiła na wszystkich, i na nas też, imponująca suknia uszyta z wielu metrów połyskującego drapowanego materiału. Jesteśmy pewni, że ta sukienka trafi kiedyś do muzeum!

Nie mogło zabraknąć nas na tym wydarzeniu i za jego kulisami. Zobaczcie w galerii nasze zdjęcia z koncertu!

Najnowsze