Wielu aż zatkało, gdy Dominika Tajner w końcu wygadała się, ile lat ma jej partner! Internauci nie mają dla niej litości!

2021-05-11 20:41 sylwiab
Dominika Tajner
Autor: AKPA Dominika Tajner

Dominika Tajner już jakiś czas temu pochwaliła się, że jest w nowym związku. Teraz celebrytka zdradziła więcej szczegółów o jej relacji z tajemniczym mężczyzną z Cypru. Okazuje się, że ich znajomość trwa już od lat i to właśnie w jego objęciach Dominika Tajner znalazła pocieszenie, kiedy Michał Wiśniewski wręczył jej papiery rozwodowe. Ale największe poruszenie zarówno w mediach, jak i wśród internautów, wywołało jej wyznanie dotyczące tego, ile lat ma jej partner. A różnica wieku między nimi jest naprawdę spora! Oczywiście pojawiło się wiele komentarzy, że to wyłącznie ich sprawa i trudno się z tym nie zgodzić. Ale wielu internautów nie miało dla Dominiki Tajner i jej partnera litości, a różnica wieku między nimi stała się przedmiotem żartów!

Dominika Tajner po rozstaniu z Michałem Wiśniewskim była w krótkim związku z tajemniczym biznesmenem z Warszawy. Wiadomo było o nim tylko tyle, że prowadzi interesy na terenie całej Europy. Po kilku miesiącach celebrytka potwierdziła, że ich relacja dobiegła końca i znowu jest singielką. Teraz Dominika Tajner znalazła pocieszenie u boku Cypryjczyka. 

Okazuje się, że poznała go już dawno temu i to on pocieszał ją, kiedy Michał Wiśniewski wręczył jej papiery rozwodowe. 

- Demetrisa poznałam dwa lata temu. Na początku nasza relacja miała charakter zdecydowanie przyjacielski. To od niego słyszałam, że muszę przepracować bolesne rozstanie, przeżyć tę żałobę i dopiero wówczas znaleźć w sobie gotowość do nowej relacji. (...) Wykazał się cierpliwością, dając mi czas i przestrzeń, bym znów mogła się otworzyć - powiedziała Dominika Tajner w wywiadzie cytowanym przez WP Gwiazdy.

Dominika Tajner wygadała się, ile lat ma jej partner. Internauci nie mają litości

Teraz Dominika Tajner była gościem w studio "Dzień dobry TVN" i potwierdziła, że jest w szczęśliwym związku z mężczyzną z Cypru. Wyznała, że to właśnie dla niego przechodzi metamorfozę. Jednak największe poruszenie zarówno w mediach, jak i wśród komentujących wywołała informacja o różnicy wieku między nią a Demetrisem. Dominika Tajner wyznała, że jej partner ma 62 lata, czyli jest od niej o 20 lat starszy.

- Zmieniłam się nie tylko zewnętrznie, ale i wewnętrznie. Na to wpłynęło nie tylko rozstanie (z Michałem Wiśniewskim - przyp. red.), ale i sytuacja związana z COVID-19. Zmieniam się dla nowego, a nie starego partnera. Jestem już dwa lata po rozstaniu, więc okres żałoby przeszłam. Chociaż też nie tak od razu, ale jestem otwarta na swoją nową miłość i zobaczymy - podsumowała Dominika Tajner.

Różnica wieku między nimi stała się przedmiotem żartów internautów. Przytaczamy najpopularniejsze komentarze z plotkarskich portali, zachowaliśmy oryginalną pisownie.

NIE PRZEGAP: Nie tylko Andrzej Piaseczny! Będziecie w szoku, kto jeszcze ma inną orientację [LISTA NAZWISK]

- No to tata ma teraz kolege do picia 🤣

- Ona się otworzyła,jemu konar płonie i wszystko jasne.

- 20 lat starszy i juz niedeptajacy kogut , ogarnij sie dziewczyno !!!

- Fajnie , tatuś ma.zone w wieku córki , a córka chłopaka w wieku taty 🤣🤣🤣

- Jej sprawa. Szczęścia - bronią internauci.

A wy co o tym myślicie? Dajcie nam znać w komentarzach!

NIE PRZEGAP: Z Teresą Lipowską nie jest dobrze. Ma problem, żeby w ogóle wstać z łóżka. Smutne doniesienia o gwieździe "M jak miłość"

Mama Michała Wiśniewskiego o skutkach ubocznych po szczepieniu
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze