Janowski porzucał żonę dla młodziutkiej piosenkarki? Premiera książki Katarzyny Kalicińskiej [ZDJĘCIA]

2019-05-16 5:29 SBG
małżeństwo janowskiego2
Autor: se.pl

Nie milkną komentarze po premierze książki „A miało być tak pięknie”, która właśnie trafiła do księgarń. Katarzyna Kalicińska (51 l.), pierwsza żona Roberta Janowskiego (58 l.), napisała niezwykłą powieść. Opisuje w niej swoje życie. Imiona bohaterów jednak zmieniła. – Nie o wszystkich mogłam napisać wprost, ale naprawdę nie trudno zgadnąć, kto jest kim w tej opowieści – mówi nam znana producentka telewizyjna. Opisuje m.in. historię małżeństwa Dominiki i Janka, w tym romansu męża z młodziutką piosenkarką z musicalu, przez którą dwa razy się rozstawali.

Książkowy Janek był dla młodziutkiej Dominiki jak książę z bajki. Śpiewał serenady pod balkonem, pisał wiersze, romantycznie prosił o rękę. Najpierw był ślub, potem narodziny syna Mateusza. A potem zaczęła się jego wielka kariera. Został gwiazdą popularnego musicalu. Tam Janek poznaje młodziutką piosenkarkę. Przekonuje żonę, by dziewczyna zamieszkała razem z nimi: „Tłumaczył, że jest taka młoda i zagubiona, z dala od rodziców. Najładniejsza, najzdolniejsza i najmłodsza. Nie zdała jeszcze nawet matury, ale miała głos jak dzwon! (...) Została u nas na kilka dni. Dałam jej trochę ciuchów, przytulałam, kiedy opowiadała, że bardzo tęskni za domem. Chciałam jej pomóc” – czytamy w książce, a potem czytelnika poraża taki fragment: „Po trzech miesiącach Janek wyznał mi, szczerze skruszony, że jest bardzo zakochany i się wyprowadza. – Co? Jak to? – rzucałam pytaniami. – Kogo tak kochasz? I nagle mnie olśniło… – Ją? – Tak– odpowiedział, nie patrząc mi w oczy. – Zwariowałeś?! Dlaczego? – nie mogłam uwierzyć. – Nie zrozumiesz, ona jest… ona… – Urwał i powiedział coś tak irracjonalnego, że zaczęłam się śmiać: – Ona chce być księżniczką”. Rzuciłam się do szuflady i wyjęłam list, który Janek napisał, gdy leżałam w szpitalu po porodzie. Łamiącym się głosem odczytałam obietnicę: „Będę Cię nosił do końca życia na rękach”. Poczułam się jak dojrzała kobieta. Mąż zostawił mnie dla młodszej. Miałam 22 lata” – czytamy w książce.
Po kilku miesiącach Janek wrócił, ale nie na długo. Pewnego dnia znów rzucił Dominikę: „Już cię chyba nie kocham. Nie rozumiesz mojej poezji – urwał. – Wyprowadzam się. Ona mnie potrzebuje”.
I to był koniec małżeństwa Dominiki i Janka, które do złudzenia przypomina historię Kalicińskiej i Janowskiego…

Najlepszy sprzęt AGD i RTV w najlepszych cenach. Zobacz rabaty na Media Expert promocje.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze