Ida Nowakowska rodziła w mocnym makijażu! Chwilę wcześniej wyszła ze studia "Pytania na Śniadanie"

Ida Nowakowska odchodzi na macierzyński
Autor: Norbert Nieznanicki/AKPA Ida Nowakowska odchodzi na macierzyński

Ida Nowakowska urodziła zdrowego synka. Gwiazda i jej mąż Jack Herndon są szczęśliwymi rodzicami. Kilka dni po wielkim dniu, prezenterka "Pytania na Śniadanie" zdradziła szczegóły porodu. Na Instagramie opublikowała wideo, na którym widzimy ją w pełnym makijażu na szpitalnym łóżku kilka chwil po narodzinach maluszka. Okazuje się, że Ida Nowakowska chwilę przed pierwszymi skurczami wyszła ze studia "Pytania na Śniadanie" żegnając się ze współpracownikami i fanami.

Ida Nowakowska urodziła 7 maja. Jej pierwsze dziecko to malutki chłopiec, na którego czekała aż pięć lat. Gwiazda wyznała, że długo wraz z mężem starała się o potomstwo. Nareszcie się udało i pociecha przyszła na świat w Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny przy ul. Madalińskiego w Warszawie. Gwiazda jest już w domu z całą rodzinką: synkiem i mężem Jack'iem Herndonem, z którym podczas wyjścia z placówki medycznej wyglądali jak bliźnięta. Od porodu minął już prawie tydzień, a Ida Nowakowska z dnia na dzień dostarcza fanom szczegółów związanych z tym wielkim dniem. Tym razem opublikowała wideo, na którym widzimy ją zaraz po porodzie. Okazuje się, że rodziła w pełnym i mocnym makijażu. Może się wydawać, że była przygotowana do perfekcji niczym na antenie "Pytania na Śniadanie". Jak się jednak okazało, gwiazda TVP trafiła na porodówkę niedługo po wyjściu ze studia nagrań porannego programu! Przypomnijmy, że 6 maja pokazywaliśmy jak świeżo upieczona mama rozstaje się z programem TVP. Chwilę później zaczęły się pierwsze skurcze. 

Ida Nowakowska rodziła w pełnym makijażu

"Mam rzęsy z >>Pytania na śniadanie<< z wczoraj, ponieważ właśnie po >>Pytaniu<< zaczęły mi się skurcze. Śmialiśmy się, że tak będzie i tak właśnie było" - wyznała na filmie, który możecie zobaczyć w naszym artykule. Tancerka i prezenterka do samego końca była aktywna zawodowo. Długo nie pobędzie na macierzyńskim, bo 22 maja wystąpi na Eurowizji 2021. Została polskim sekretarzem konkursu. Gratulujemy!

Ida Nowakowska urodziła. Nagrania ze szpitala
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze