Grała w największych serialowych hitach. Kim jest Sylwia Wysocka? Partnerzy życiowi i rodzina [WIDEO]

2021-05-06 12:30 ksz
Kim jest Sylwia Wysocka?
Autor: AKPA Kim jest Sylwia Wysocka?

Sylwia Wysocka to aktorka znana z wielu polskich seriali. W latach 80. uważano ją za prawdziwą seksbombę! Gwiazda ma na swoim koncie kilka głośnych ról, które wymagały od niej pozbycia się ubrań i pokazania ciała. Wysocka stała się bohaterką książki "Siła codzienności" Marzanny Graff. Partnerem aktorki był reżyser operowy i filmowy. Z kim ułożyła sobie później życie? Sprawdź, kim jest Sylwia Wysocka.

Kim jest Sylwia Wysocka? Najważniejsze role, rodzina, partnerzy

Sylwia Wysocka to absolwentka łódzkiej filmówki. Występowała w teatrach warszawskich: Kwadrat, Na Woli, Narodowy, Syrena, ale swoją popularność zawdzięcza głównie rolom w największych polskich serialach. Wysocka wystąpiła w takich produkcjach jak: "Graczykowie", "Tygrysy Europy 2", "Samo życie", "Klan", "Ojciec Mateusz", "Na Wspólnej". Przez ponad dziesięć lat grała w serialu "Plebania". Wcielała się w postać lekarki Barbary, córki babci Józi i żony komendanta Policji w Tulczynie. Aktorka uchodziła za seksbombę w latach 80. Rozbierała się w wielu filmach. Zobacz galerię z nagimi rolami aktorki. Wysocka została jedną z bohaterek książki Marzanny Graff pt. "Siła codzienności". Opowiedziała autorce o codziennych zmaganiach i radzeniu sobie w trudnych chwilach. W książce znalazły się również wypowiedzi m.in.: Ewy Błaszczyk, Barbary Bursztynowicz i Teresy Lipowskiej.

Sylwia Wysocka, gwiazda "Plebanii" i seksbomba lat 80. Rozbierane sceny

ZOBACZ: Anna Dymna tragicznie doświadczona przez los. Proponowano jej leczenie psychiatryczne. Dlaczego odmówiła?

SPRAWDŹ: Sylwia Wysocka: Gwiazda seriali została brutalnie pobita. Trafiła do szpitala z poważnymi obrażeniami! [Zdjęcia tylko u nas]

Kim jest Sylwia Wysocka? Partnerzy życiowi i rodzina

Sylwia Wysocka w młodości była związana z Mariuszem Trelińskim, polskim reżyserem operowym i filmowym. Byli ze sobą krótko, po burzliwym rozstaniu gwiazda seriali ułożyła sobie życie z biznesmenem Włodzimierzem, z którym ma już dorosłego syna Piotra. Wysocka pozostaje z partnerem w konkubinacie od ponad 30 lat.  

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze