Co za porażka! Magda Gessler długo tego nie zapomni, cios przyszedł od kolegi ze stacji!

2021-02-23 5:29 dav deck
Kraśko ukradł koronę Gessler
Autor: Akpa Kraśko ukradł koronę Gessler

No i stało się. Magda Gessler (68 l.) nie jest już najcenniejszą gwiazdą TVN. Z opublikowanych przez stację danych wynika, że to Piotr Kraśko (50 l.) jest najbardziej ceniony przez nadawcę. Czy to wpływ pandemii, a może blask restauratorki już gaśnie?

Przez ostatnie lata nie miała sobie równych. Magda Gessler, związana z takimi programami jak „Kuchenne rewolucje” czy „MasterChef”, wypracowała sobie miano najdroższej gwiazdy TVN. Co to oznaczało? Że reklamy podczas jej programów kosztowały najwięcej. Jeszcze dwa lata temu za 30-sekundowy spot przy „Kuchennych rewolucjach” trzeba było zapłacić 83,4 tys. zł! W ubiegłym roku kwota spadła do 63,5 tys. zł, co i tak było najdroższą pozycją na liście.

W tym roku program o ratowaniu restauracji musiał ustąpić miejsca nie tylko „Faktom”, których twarzą od lipca 2020 r. jest Piotr Kraśko, lecz także pokazywanemu po nich programowi „Uwaga! Koronawirus”. Reklamy kosztują kolejno 62,8 tys i 61,2 tys. zł. „Kuchenne rewolucje” zostały wycenione „jedynie” na 57,4 tys. 

Wiemy, dlaczego Agustin Egurrola przeszedł do TVP! Chylińska i Foremniak nie miały tyle szczęścia

Nie jest tajemnicą, że ostatnie miesiące zostały zdominowane przez koronawirusa. Realizacja programu Gessler została utrudniona przez fakt, że restauracje były zamknięte i funkcjonowały, serwując jedynie dania „na wynos”. Udało się jednak nakręcić kilka odcinków, które od czwartku są pokazywane w TVN.

„Fakty” niezmiennie możemy oglądać codziennie, a Piotr Kraśko oprócz głównego wydania prowadzi także „Fakty po faktach”, w których rozmawia z gośćmi komentującymi obecną sytuację w kraju.

Tomasz Kammel szybko pożałował tych słów. Gwiazdor napisał o Wojciechu Młynarskim. Wpis zniknął

Spróbowaliśmy horrendalnie drogich pączków od Gessler: "Orgazm w ustach"
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze