Ostrowska z rozdartym sercem o Królikowskim. Wspomina jego pięknego SMS-a

2020-02-27 15:58 MGa
Ranczo 5 sezon. Lucy (Ilona Ostrowska), Dorotka (Weronika Kunka), Kusy (Paweł Królikowski)
Autor: AKPA Ranczo 5 sezon. Lucy (Ilona Ostrowska), Dorotka (Weronika Kunka), Kusy (Paweł Królikowski)

Ilona Ostrowska (46 l.) grała z Pawłem Królikowskim (+58 l.) przez lata w serialu "Ranczo". W czerwcu ekipa filmowa miała się w Jeruzalu by nakręcić wersję fabularną "Ranczo - zemsta wiedźm". Nie wiadomo, czy w związku ze śmiercią Królikowskiego, dojdzie do kontynuacji "Rancza". Serialowa Lucy Wilska w pięknych słowach pożegnała swojego ekranowego męża. Pawła Królikowskiego pożegnali także inni aktorzy "Rancza".

Lucy i jakub "Kusy" Sokołowski to jedna z ulubionych par serialu "Ranczo". Aktorzy bardzo zżyli się kręcąc 10 sezonów produkcji o mieszkańcach miasteczka Wilkowyje.  Serial kręcono od 2006 do 2016 roku. W tym czasie zmarli Leon Niemczyk (+82 l.), ktory grał Japycza i Jeff Butcher (+42 l.), który wcielał się w Jerry' ego. Teraz odszedł Paweł Królikowski.

Jeff Butcher nie żyje. Przyczyna śmierci aktora z Rancza. Na co zmarł?

W bardzo wzruszający sposób pożegnała go Ilona Ostrowska. - Mój Przyjaciel ,mój Bogumił☺️ Będziesz ze mną do końca życia. Zegnaj Kochany💔 * * * Za piekne slowa w podzience nie ważąc znów słów tych lekce unosze wzruszony rzese z ktorej oderwac sie nie chce łza i twoj w niej portret ...na dobrą wróżbę i szczescie...... Mila twoooj Krooolik (Sms od Pawła 2019) - napisała aktorka na Instagramie.

Przyjaciele żegnają Pawła Królikowskiego. Wzruszające wpisy

Antek Królikowski pożegnał Tatę. Łzy napływają do oczu

Pawła Królikowskiego pożegnały także Katarzyna Żak (serialowa kazia Solejukowa) i Marta Chorodowska (Klaudia Kozioł), które grały z aktorem w "Ranczu".

- Żegnaj Paweł Zostawiłeś ogrom wspomnień aż od czasów wrocławskich... i plany na przyszłość... Żal i smutek wypełniły do cna moje serce, będzie nam Ciebie bardzo brakowało ... - napisała żona Cezarego Żaka.

- Tyle wspólnych dni na planie, tyle wspólnych chwil, tyle wspólnych śmiechów, żartów i rozmów... czasem bardzo ważnych. Dziękuję za te spotkania, motywacje do działania, rady. Tego głosu i tego uśmiechu się nie zapomina. Taki człowiek zostaje w pamięci i sercu. Wieczny.
A jednak brak olbrzymi.... - napisała na Instagramie Marta Chodorowska.

Paweł Królikowski nie żyje. Miał 58 lat

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze