QUIZ. Sprawdź, co wiesz o stacjach Polsat, TVN i TVP. Znasz ich kultowe produkcje i akcje?

Jak dobrze znasz słynne produkcje i akcje stacji Polsat, TVN i TVP?
Autor: SUPER EXPRESS

Przed tobą 10 pytań sprawdzających wiedzę na temat największych polskich stacji telewizyjnych. Sprawdź, jak dobrze znasz słynne produkcje i akcje stacji Polsat, TVN i TVP!? Zobacz, ile pamiętasz ze słynnej akcji "Przygarnij Kropka" i sprawdź czy wiesz jakie warzywo otrzymywało się w "Awanturze o kasę". Jesteś mistrzem telewizji? Zaraz się okaże. Rozwiąż quiz i podziel się wynikiem w komentarzu!

QUIZ. ZASADY

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze