Rozenek CIERPI przez OGROMNY biust: "jakby miał za chwilę eksplodować"

2020-08-04 16:15 wp
Rozenek CIERPI przez OGROMNY biust: jakby miał za chwilę eksplodować
Autor: Instagram Małgorzaty Rozenek Rozenek CIERPI przez OGROMNY biust: "jakby miał za chwilę eksplodować"

Małgorzata Rozenek (42 l.) urodziła na początku czerwca. Mimo, że mały Henryczek to oczko w głowie szczęśliwej mamy i tatusia Radzia, gwiazda mierzy się z niemałymi problemami! Najpierw nadprogramowe kilogramy, a teraz... Rozenek cierpi przez ogromny biust! Wygląda "jakby miał za chwilę eksplodować"?

Małgosia Rozenek zawzięcie walczy z nadprogramowymi kilogramami po ciąży. Choć fani uważają, że wygląda wspaniale, gwiazda nie poddaje się. Relacje z treningów regularnie zdaje na profilu instagramowym! W domowym zaciszu i na macie Rozenek ćwiczy z piłką. Okazuje się, że nie bez powodu. Przeczytaj: Małgorzata Rozenek będzie CHUDŁA za ogromną FORTUNĘ. Zobaczy to cała Polska

Wzrok fanów przykuwa jednak coś zupełnie innego! Najpierw pytają o białe legginsy opinające nogi mamy Henryczka, a później... piszą o jej wyeksponowanym i obfitym biuście! Gwiazda postanowiła odpowiedzieć uszczypliwym fanom, którzy zasugerowali, że krągłości Małgosi za chwilę eksplodują. Nic dziwnego, skoro prezenterka karmi malutkie dziecko: - Ale ty masz biust..., - Jakby miał za chwilę eksplodować! Rozenek odpowiedziała, że zwyczajnie karmi, a po chwili dodała z humorem, że naprawdę cierpi: - Jak on mnie już denerwuje. Czekam z utęsknieniem aż się unormalizuje, bo teraz "co trzy głowy to nie jedna". Sami zobaczcie, jest na co nakrzekać?

Rozenek CIERPI przez OGROMNY biust

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze