Taniec z Gwiazdami 11: Wieniawa czy Zając? Wiemy, kto wygrał!

2020-10-23 22:07 wp
Taniec z Gwiazdami 11: Kto wygrał?
Autor: Instagram @tanieczgwiazdami Taniec z Gwiazdami 11: Kto wygrał?

Za nami ostatni odcinek 11. edycji najsłynniejszego tanecznego show Polsatu! "Taniec z Gwiazdami" właśnie się zakończył. W wielkim finale wystąpiła Julia Wieniawa oraz Edyta Zając. Która z pań zdobyła Kryształową Kulę? Znamy najlepszą z nich!

Wielki finał roztańczonego show już za nami! W piątkowy wieczór poznaliśmy zwycięzców 11. edycji show Polsatu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Do walki o Kryształową Kulę stanęła Edyta Zając u boku Michała Bartkiewicza oraz Julia Wieniawa z partnerem Stefano Terrazzino. Mimo licznych perturbacji związanych z pandemią koronawirusa dotrwaliśmy do końca tej edycji. Przypomnijmy, które z par brały udział w show:

  • Nicole Bogdanowicz i Kamil Kuroczko
  • Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska
  • Bogdan Kalus i Lenka Klimentova
  • Ania Karwan i Jan Kliment
  • Sylwia Lipka i Rafał Maserak
  • Tomasz Oświeciński i Wiktoria Omyła
  • Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino
  • Sylwester Wilk i Hanna Żudziewicz
  • Edyta Zając i Michał Bartkiewicz
  • Milena Rostkowska-Galant i Wojciech Jeschke

Taniec z Gwiazdami. Mądrości Lipki: "UCZĘ FANÓW, że muszą MYŚLEĆ swoim MÓZGIEM" [RELACJA]

Na parkiecie pojawiły się te pary, które odpadły z programu, jednak największą furorę zrobiły występy Julii i Edyty. Walka była zacięta, a poziom ogromnie wysoki. Obydwie panie od początku miały jedne z najlepszych wyników jury. Ponadto, jeszcze nigdy nie były zagrożone. Niestety, widzowie zdecydowali! Zwyciężczyni może być tylko jedna.

Taniec z Gwiazdami: Ania Karwan PŁACZE na wizji. Wszystko przez TRAUMĘ [RELACJA]

Czy nad programem "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" wisi fatum? I #HOT

"Taniec z Gwiazdami" to ogromne emocje i przyjaźnie na lata: - Michał jest moją melodią. Zyskałam wspaniałego przyjaciela - mówi o swoim partnerze modelka Edyta Zając. Zaznaczyła, że już zawsze będzie częścią jej życia. Czy połączy ich coś więcej? Bartkiewicz przyznał, że Edyta jest chyba gotowa na miłość!

Taniec z Gwiazdami - FINAŁ: Stefano OCIERA SIĘ o Wieniawę. Wystąpiła z symbolem Strajku Kobiet [RELACJA NA ŻYWO]

Również Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino świetnie poczuli się razem przez wszystkie odcinki. Ich ostatni występ  był naprawdę zmysłowy: - Odpięłam wrotki - oznajmiła aktorka. Stefano ocierał się o dziewczynę, wyszło całkiem nieźle! Malitowski skomentował: - Ciało puszczone raz, puszcza się cały czas

Po ciężkiej walce nadszedł moment werdyktu, na który wszyscy długo czekali. Wiemy kto wygrał "Taniec z Gwiazdami" i zdobył Kryształową Kulę! 11. edycję zwyciężyła Edyta Zając i Michał Bartkiewicz!

Najnowsze