Uwaga! Edyta Herbuś i Agata Kręglicka zrzuciły ubrania. Gorąca galeria roznegliżowanych gwiazd

2021-06-23 5:40
Upał rozbiera gwiazdy
Autor: instagram Upał rozbiera gwiazdy

Do Polski nadciągnęła prawdziwa fala upałów. W niektórych miejscach termometry mogą wskazywać nawet 37 stopni Celsjusza. Gwiazdy znalazły niezawodny sposób, by przetrwać te upały - zrzuciły ubrania. Zobaczcie, jak prezentują się Edyta Herbuś, Aneta Kręglicka, Zofia Zborowska i inne seksowne gwiazdy. Zobacz gorącą galerię roznegliżowanych gwiazd.

Kreski na termometrach dawno już nie wskazywały w Polsce takich wartości. Szczególnie gorący były miniony i weekend i poniedziałek. Nie było innego wyjścia - trzeba było się rozebrać, co zgodnie zrobiły nasze gwiazdy. Na szczęście chętnie relacjonowały w sieci swoje sposoby na walkę z upałem.

NIE PRZEGAP: Doda szokuje jak nigdy! Jej najnowsze zdjęcia to sam seks. Mąż zobaczy, co stracił. Musicie też to obejrzeć

Izabella Krzan (26 l.) pojechała do swojego rodzinnego Olsztyna, gdzie mogła wypocząć nad jeziorem, Edyta Herbuś (40 l.) wybrała zaś kajaki na rzece Świder, a ciężarna Zosia Zborowska (34 l.) leniła się z zimnym napojem przy basenie za domem. 

Gwiazda "Na Wspólnej" opala się nago
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze