Wokalista BOYS tańczył z fanami na Polsat SuperHit Festiwal. Dostał od nich prezent!

2019-05-24 22:17 wp
Maricn Miller - Polsat SuperHit Festiwal
Autor: Podlewski/AKPA Maricn Miller - Polsat SuperHit Festiwal

Podczas Polsat SuperHit Festiwal, publiczność może bawić się przy największych muzycznych hitach! Na scenie, oprócz Maryli Rodowicz, Varius Manx czy zespołu Tulia, wystąpił też BOYS. Wokalista zespołu zszedł do publiczności i... bawił się razem z nią. Zobaczcie, co dostał od fanów.

Na scenie Opery Leśnej w Sopocie pojawił się czterokrotny zdobywca platynowej płyty - zespół BOYS. Na czele z wokalistą Marcinem Millerem muzycy disco-polo rozgrzali publiczność do czerwoności.

Zobacz także: Polsat SuperHit Festiwal – KULISY. Tak powstawała scena

"Niech żyje wolność" wybrzmiało do tańca w piątkowy wieczór! Publiczność szalała, a wokalista zagrzewał widzów do szalonej zabawy. Następnie w podziękowaniu za poczwórną platynową płytę, usłyszeliśmy piosenkę "Najpiękniejsza dziewczyno". Wokalista zszedł nawet ze sceny aby bawić się wraz z publicznością.

Zobacz także: Polsat SuperHit Festiwal 2019: Zaskakujący duet Ibisza i Szpaka

Zatańczył z fanami "ramię w ramię", przybił z nimi "piątkę" i dostał... duży bukiet kwiatów w prezencie! Ochroniarze mieli ręce pełne roboty, bo artysta naprawdę był w imprezowym nastroju! Zobaczcie, jak prezentował się gwiazdor:

Marcin Miller wśród publiczności Polsat SuperHit Festiwal
Autor: AKPA Marcin Miller wśród publiczności Polsat SuperHit Festiwal
Marcin Miller z kwiatami od fanów - Polsat SuperHit Festiwal
Autor: AKPA Marcin Miller z kwiatami od fanów - Polsat SuperHit Festiwal
Najnowsze