Zawodowa klęska Magdy Mołek. Bolesny cios po odejściu z Dzień Dobry TVN

2020-08-03 9:24 KSZ
Zawodowa klęska Magdy Mołek. Bolesny cios po odejściu z Dzień Dobry TVN
Autor: Instagram Zawodowa klęska Magdy Mołek. Bolesny cios po odejściu z Dzień Dobry TVN

Nie zobaczymy Magdy Mołek w jesiennej ramówce TVN Style. Jej talk-show "W roli głównej" znika z anteny. Dziennikarka rozwija swoją karierę na YouTubie - to właśnie tam będzie poruszała interesujące ją tematy i zapraszała gości. Mołek zniknęła również z "Dzień dobry TVN". Program śniadaniowy zabierał jej cenny czas. Tymczasem TVN zaprzecza jej odejściu. Wciąż mają nadzieję na współpracę.

Magda Mołek od maja prowadzi swój autorski kanał na YouTube - "W moim stylu". To znacząca nazwa. Dziennikarka pragnęła zmiany i niezależności. Długo była związana ze stacją TVN. Prowadziła dla niej program śniadaniowy "Dzień dobry TVN" oraz talk-show "W roli głównej". Mołek rozmawiała w nim ze znanymi i lubianymi ludźmi show-biznesu. Często przed kamerami odkrywała ich sekrety. Z okazji 25 lat pracy w telewizji, prezenterka nagrała specjalne wideo, w którym opowiedziała o całej karierze. Zamieściła w nim materiały archiwalne, do których odniosła się w humorystyczny sposób. Na filmie poruszyła też temat seksu!

Magda Mołek PRZEKLINA NA WIZJI! Takiej jej nie znacie [WIDEO]

Magda Mołek była gościem internetowego talk-show Karola Paciorka. Przyznała, że wywróciła życie do góry nogami, a to wymagało od niej odwagi. Zrezygnowała z prowadzenia śniadaniowego show, bo chciała mieć więcej czasu dla rodziny w weekendy: - Formuła tego programu dla mnie się wyczerpała. Joanna Górska, dyrektor PR TVN zaprzecza, że Mołek odeszła z telewizji. Ma nadzieję na dalszą współpracę i powrót programu w następnych sezonach. Zniknięcie talk-show dziennikarki tłumaczy tym, że jesienią stacja stawia na tytuły poradnikowe. 

Tłumaczka języka migowego gwiazdą internetu. "Będzie dobrze" Adama Federa, odc. 85

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze