Agata Duda i Andrzej Duda

i

Autor: KPRP

PIĘKNY GEST

Agata Duda przekazała na licytację na rzecz chorej Zosi broszkę z macicy perłowej. Szlachetny gest

2022-08-08 9:50

Agata Duda nieraz pokazała, że ma wielkie serce i lubi pomagać innym. Pierwsza dama często bierze udział w akcjach charytatywnych. Wystarczy choćby jej udział w licytacjach na rzecz WOŚP czy w corocznej akcji Choinki Jedynki. Teraz Agata Duda postanowiła wesprzeć chorą Zosię cierpiącą na SMA. Na licytację na rzecz dziewczynki przekazała cenny dar: perłową broszkę.

Agata Duda przekazała na charytatywną licytację swoją biżuterię

Agata Duda zdecydował się na piękny gest, przekazała na rzecz chorej na SMA małej Zosi swoją biżuterię. Pierwsza dama oddała na licytację, która ma pomóc zebrać pieniądze na lek dla dziewczynki, swoją broszkę. Rzecz jest niebywała, bo broszka została wykonana z macicy perłowej. Oprócz tego do broszki został dodany specjalny bilecik sygnowany podpisami Pary Prezydenckiej, czyli Agaty Dudy i Andrzeja Dudy. - Kochani! O tym, że warto dzielić się dobrem przypomina Nam również Pierwsza Dama RP Agata Kornhauser- Duda - napisano na stronie licytacji na rzecz Zosi. Cena wywoławcza w licytacji broszki pierwszej damy to 250 zł, a do końca licytacji zostało 6 dni. Kto chce, może wziąć udział w licytacji broszki z macicy perłowej TUTAJ.  Jednak nie tylko pani prezydentowa przekazała coś od siebie na licytację, zrobił to też prezydent Andrzej Duda, który oddał na charytatywną licytację spinki do mankietów z wizerunkiem orła w koronie.  Ich cena wywoławcza to także 250 zł, a licytacja trwa przez 6 dni. 

Chorą Zosię wspierają gwiazdy, m.in. Karol Strasburger

Mała Zosia, na której leczenie zbierane są pieniądze, cierpi na SMA: - U naszej rocznej córeczki wykryto chorobę, która do niedawna była wyrokiem śmierci... Zosia cierpi na SMA, rdzeniowy zanik mięśni... Bez leczenia takie dzieci jak ona umierały kiedyś przed drugim rokiem życia! Prosimy o pomoc! - apelują w sieci o pomoc dziewczynce rodzice. Do pomocy na rzecz Zosi zaangażował się m. in. aktor Karol Strasburger, który za pośrednictwem swojego konta na Instagramie także prosił fanów o wsparcie dziewczynki. 

NIŻEJ ZNAJDZIESZ GALERIĘ ZDJĘĆ, KTÓRA POKAZUJE, JAK PRZEZ LATA ZMIENIŁA SIĘ AGATA DUDA.

Sonda
Twoja ulubiona para prezydencka?