Ale piękne!

Agata Duda przekazała to cudo na WOŚP! Prezydent też coś dorzucił

2023-01-29 12:26

Pierwsza dama Agata Duda chętnie angażuje się we wszelkie akcje charytatywne, dzięki którym może pomóc potrzebującym. Nie inaczej jest z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Już po raz kolejny pierwsza para RP zdecydowała się pomóc fundacji, przekazując na aukcję wyjątkowe przedmioty.

Agata Duda słynie nie tylko ze swojego wyjątkowego stylu, ale także dobrego serca. Z przyjemnością pomaga zawsze, gdy tylko może. Nic dziwnego, że w tym roku po raz kolejny postanowiła dołączyć do grona artystów, sportowców i polityków wspierających zbiórkę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tegoroczne fundusze będą przekazane na walkę z sepsą. Agata Duda postanowiła przekazać na aukcję fundacji prawdziwe cudo – cekinową marynarkę. Wystąpiła w niej podczas przedświątecznego spotkania z Paniami Ambasador i Małżonkami Szefów Misji Dyplomatycznych w 2019 roku. Marynarka jest bogato zdobiona, a złote i niebieskie cekiny tworzą na całej powierzchni fantazyjne wzory. Doskonale się układa, podkreślając sylwetkę. Trzeba przyznać, że to z pewnością jedno z bardziej ekstrawaganckich i oryginalnych akcentów w szafie Agaty Dudy.

Andrzej Duda przekazał cudeńka na WOŚP

Andrzej Duda z kolei postanowił przekazać na aukcję spinki do mankietów ze srebra i malachitu. Widnieje na nich orzeł z herbu Polski na pięknym tle z zielonego kamienia. Spinki są misternie wykonane, pełne detali i elegancji. Do nich zostanie dołączona zostanie dedykacja z własnoręcznym podpisem prezydenta. Ponadto zwycięzca licytacji otrzyma zdjęcie Agaty Dudy w marynarce z aukcji z podpisem pierwszej damy.

Sonda
WOŚP 2023 - czy wesprzesz zbiórkę?
Agata Duda przesyła całusa prezydentowi
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany