Agata Duda. Święto Wojska Polskiego

i

Autor: ART SERVICE Agata Duda. Święto Wojska Polskiego

Klasyka!

Agata Duda wystroiła się tak, jak księżna Diana. Projektant nie ma wątpliwości. Wystarczyło jedno [TYLKO U NAS]

2023-09-11 13:59

Agata Duda ma za sobą pracowity weekend. Pierwsza dama w sobotę brała udział w Narodowym Czytaniu i wraz z mężem pojawiła się w Ogrodzie Saskim. Zaś w niedzielę brała udział we mszy beatyfikacyjnej rodziny Ulmów w Markowej na Podkarpaciu. jeśli chodzi o stylizacje, to Agata Duda postawiła na klasykę. Ekspert od mody nie ma wątpliwości, zaczerpnęła inspirację od księżnej Diany.

Agata Duda ma za sobą wielką metamorfozę. W zeszłym miesiącu pojawiła się publicznie w nowej odsłonie: zmieniła uczesanie i zapuściła włosy. Postawiła na modną fryzurę, ale jeśli chodzi o strój, to nadal jest wierna klasyce. W weekend pierwsza dama pojawiła się w Ogrodzie Saskim, gdzie wzięła udział w Narodowy Czytaniu powieści "Nad Niemnem", a w niedzielę udała się na Podkarpacie. W czasie obu wydarzeń wyglądała bardzo elegancko. W sobotę miała na sobie zwiewną, lekką sukienkę z kokardą wwiązaną pod szyją. Sukienka była w kolorze krenowym, a obszycie kokardy było ciemne, natomiast w niedzielę pierwsza dama wybrała granatową sukienkę z małą kokardką przypiętą na dekolcie. Zdaniem projektanta Daniela Jacoba Dalego, to inspiracja królową mody i stylu, czyli samą księżną Dianą!

- W czasie 12. edycji Narodowego Czytania oczywiście nie mogło zabraknąć pary prezydenckiej. Agata Duda na tę okazję założył długą pastelową sukienkę z dużą kokarda obszytą czarną tasiemką oraz z czarnym paskiem. Takie kokardy wiązane pod szyją były ulubionym dodatkiem księżnej Diany. Jedną z pierwszych pionierek takich projektów była założycielka domu mody Chanel - Coco, a właśnie księżna Diana była absolutną miłośniczką projektów tej ekskluzywnej marki. Pierwsza Dama zatem z pewnością zaczerpnęła idee ze stylizacji księżnej Diany i zachwyciła wszystkich ponadczasowym strojem!

CZYTAJ: Najnowsze zdjęcia Agaty Dudy nie pozostawiają wątpliwości. Ta wielka zmiana jest widoczna gołym okiem. Weszła na dobre

Politycy od Kuchni - Robert Telus