Beata Szydło. 5. rocznica dymisji

i

Autor: Marek Zieliński/Super Express Beata Szydło. 5. rocznica dymisji

Takiej jej nie znacie

Wyluzowana Beata Szydło pokazała się z dziećmi! Ale słodko [Wideo]

2023-02-02 9:32

Beata Szydło w ostatnich latach znajduje się raczej na obrzeżach krajowej polityki. Nie oznacza to, że ze zdaniem byłej premier w PiS się nie liczą. Przeciwnie. Beata Szydło - szczególnie w tzw. partyjnych dołach - cieszy się wielkim szacunkiem. Była szefowa rządu co jakiś czas przypomina o sobie w mediach społecznościowych. Niedawno na Twitterze wyluzowana Beata Szydło pokazała się z dziećmi! Prezentowane poniżej wideo wygląda naprawdę słodko.

Beata Szydło w Kozienicach

Beata Szydło przez cześć osób postrzegana jest jako sztywniara. Okazuje się jednak, że była premier potrafi "wrzucić na luz". Dowodem na to jest na przykład nagranie, na którym widać Beatę Szydło w towarzystwie dzieci. Europosłanka PiS zawitała do Kozienic. - My musimy dzisiaj bronić i jasno stawiać sprawę, że ta polityka rządu prowadzona od 2015 roku nastawiona na rodzinę, na kwestię społeczne, na wspieranie każdego, kto tego wsparcia potrzebuje - podkreśliła na spotkaniu z mieszkańcami miasta Beata Szydło, o której mówi się, że będzie kandydatką PiS w następnych wyborach prezydenckich. Nie samą polityką jednak człowiek żyje. W Kozienicach na byłą premier czekała muzyczna niespodzianka.

Beata Szydło na rozczulającym nagraniu z dziećmi

Podczas spotkania z Beatą Szydło wystąpił zespół Słowiczanki. Po koncercie europosłanka PiS w towarzystwie dzieci i członkiń zespołu wygłosiła krótkie przemówienie. - Pozdrawiamy państwa bardzo serdecznie z Kozienic razem z zespołem Słowiczanki, który bardzo pięknie śpiewał na spotkaniu z mieszkańcami. Wszystkiego dobrego - powiedziała uśmiechnięta Beata Szydło, trzymając ręce na ramionach jednej z dziewczynek. Nagranie jest naprawdę rozczulające. 

W naszej galerii prezentujemy, jak Beata Szydło zmieniła się od czasów premierowania

Sonda
Jak wspominasz okres rządów Beaty Szydło jako premiera?

Sprytny plan PiS na wygranie wyborów? Posłuchaj rozmowy o zmianach w ordynacji!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany