Antoni Macierewicz

i

Autor: Beata Zawrzel/Reporter Antoni Macierewicz

Ależ mu się oberwało

Brutalny atak na Antoniego Macierewicza po meczu Polska-Francja! Kibice bezlitośni dla byłego szefa MON

2022-12-05 12:11

Antoni Macierewicz dotychczas raczej nie był znany jako zapalony kibic piłkarski, ale podczas mundialu piłką nożną interesują się właściwie wszyscy Polacy. Po porażce naszej reprezentacji z Francuzami, były szef MON postanowił zabrać głos na Twitterze. Słowa Antoniego Macierewicza wywołały prawdziwą burzę. Politykowi mocno oberwało się od bezlitosnych kibiców.

Antoni Macierewicz ocenił grę Biało-czerwonych w meczu Polska-Francja

Emocje związane z mundialem i meczem Polska-Francja udzielają się także politykom. Mimo porażki Biało-czerwonych z Trójkolorowymi, zadowolony z postawny podopiecznych Czesława Michniewicza wydaje się być Antoni Macierewicz. - Serdeczne gratulacje dla naszych piłkarzy za występ w Katarze i awans do fazy pucharowej po 36 latach. Dziękujemy za emocje w meczu z mistrzami świata. Biało-czerwoni pokazali ducha walki, wysoką jakość gry i przygotowanie do trudnego spotkania. Brawo Polacy - napisał były szef MON na Twitterze. Kto by się spodziewał, że wpis Antoniego Macierewicza wywoła tak wielkie emocje?

Kibice atakują Antoniego Macierewicza

Wielu użytkowników Twittera brutalnie zaatakowało byłego szefa MON, sugerując, że ten kibicuje reprezentacji Rosji! Pojawiły się też słowa o odpowiedzialności karnej czy stanie psychicznym polityka. Znaczna część wpisów dotyczących Antoniego Macierewicza nie nadaje się do cytowania. Niektórzy internauci odnieśli się jednak do meritum. - Minimalizm i bylejakość to nie powód do dumy… Bezrefleksyjny i żałosny wpis Panie Macierewicz. Nie tego oczekujemy od profesjonalistów sportu nr 1 w Polsce, reprezentujących 38 milionowy naród z piłkarskimi tradycjami… Z kibicami zakochanymi w futbolówce - gorzko ocenił jeden z internautów.

Siedział w celi z Macierewiczem. Ujawnia prawdę o "Antku"
Nasi Partnerzy polecają