Jacek Wilk

i

Autor: Piotr Grzybowski Jacek Wilk

ALE FRAJDA

Chciał być prezydentem, teraz stawia zamki z piasku. Jacek Wilk na wczasach z rodziną

2022-08-01 13:23

Jacek Wilk w 2015 roku chciał zostać prezydentem Polski. Niestety, start w wyborach nie przyniósł mu upragnionego sukcesu, ale Wilk nie zrezygnował z politycznych aspiracji. Wystartował do Sejmu z listy Kukiz’15 i został posłem. Teraz zaś Wilk wraz z rodziną spędza czas na urlopie i stawia zamki z piasku.

Jacek Wilk korzysta z pogody i wypoczywa nad morzem wraz z całą rodziną. Niedoszły prezydent oraz były poseł, najwyraźniej zatęsknił za dzieciństwem. Bo złapał za grabki i łopatki i wraz z dziećmi stawia ogromne budowle z piasku. Jacek Wilk swoimi dokonaniami pochwalił się w Internecie. Wrzucił do sieci zdjęcia z plaży, na których widać imponujące budowle. Zamki z piasku robią wrażenie, bo są naprawdę ogromne, a nawet kolosalne! Jacek Wilk tak skomentował zdjęcia z plaży. Przyznał, że powstanie takiej budowli to nie lada wyczyn! Okazuje się, że aby powstała taka piaskowa forteca, to poseł wraz z dziećmi musiał kilka godzin grzebać się w piachu: - Wilki nad morzem, a to oznacza, że musi powstać największy zamek z piasku na plaży...i nie ma że boli - trzy godziny machania łopatą niewyjęte by powstało dzieło na miarę naszych planów - pochwalił się dumny były poseł.

Politycy od Kuchni - Paweł Kowal

Wilk nieskromnie przyznał, że cały trud budowy takiego zamku wynagradzały jemu i dzieciom spojrzenia innych plażowiczów, bo budowla robiła wrażenie na wszystkich, którzy byli na plaży! - Ale wszystkie ciężkie prace budowlane w trudzie, pocie i spiekocie wynagradza widok plażowiczów robiących sobie selfi z Twoim zamkiem w tle. Tak trzeba żyć.. - napisał dumny Wilk.

Sonda
Wolisz spędzać urlop nad morzem czy w górach?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany