Agata Duda

i

Autor: AKPA Agata Duda

Pierwsza dama zaszalała ze strojem

Co Agata Duda na siebie włożyła?! Spora zagadka

2022-09-22 7:41

Pierwsza dama Agata Duda towarzyszyła mężowi, prezydentowi RP Andrzejowi Dudzie podczas wizyty w Nowym Jorku. Promowała akcję Narodowe Czytanie wśród polonijnej młodzieży, jednak największą uwagę zwraca nietypowy styl żony głowy państwa…

Agata Duda od dawna jest zaangażowana w akcję Narodowe Czytanie, które ma na celu promowanie czytelnictwa i literatury polskiej, a zwłaszcza klasyków spod pióra rodzimych autorów. Mimo to akcja nie ogranicza się tylko do naszego kraju, a wręcz przeciwnie – dociera do coraz większej liczby zagranicznych szkół. Ostatnio pierwsza dama promowała Narodowe Czytanie podczas pobytu w Nowym Jorku, gdzie odwiedziła Konsulat Generalny RP w Nowym Jorku, gdzie spotkała się z młodzieżą z 17 szkół polskich i polonijnych w stanie Nowy Jork. Czytała im „Ballady i romanse” Adama Mickiewicza, jednak to jej strój najbardziej zwracał uwagę.

W NASZEJ GALERII PONIŻEJ ZOBACZYSZ, W CO SIĘ UBRAĆ, BY WYGLĄDAĆ NICZYM AGATA DUDA

Sprawdź: Agata Duda na spotkaniu z Ołeną Zełenską. W eleganckim kostiumie zadała szyku. Ekspert wprost: "Nasza Agata lśniła jak diament"

Agata Duda na tę okazję założyła białe rybaczki, biały top i różową… No właśnie, co? Marynarkę? Pelerynę? Choć talia wyglądała, jakby pierwsza dama miała na sobie zapiętą marynarkę, rozcięcia na ramionach i materiał na plecach sprawiają, że całość przypomina bardziej pelerynę. Nietypowa część garderoby z pewnością wygląda bardzo oryginalnie i elegancko na Agacie Dudzie, a pogody kolor świetnie współgra z jej cerą! Jak widać, Agata Duda uwielbia modowe nowinki.

Ubierz się jak Agata Duda
Sonda
Podoba ci się marynarka-peleryna?