Agata Duda

i

Autor: AKPA Agata Duda

No nie!

Duże rozczarowanie dla Agaty Dudy na pogrzebie królowej. Tego nie przewidziała

2022-09-20 13:07

Pogrzeb królowej Elżbiety II bez wątpienia był piękną uroczystością. Na podniosłej mszy zebrali się monarchowie i przedstawiciele wielu państw. Nie zabrakło także pierwszej pary Polski, Andrzeja i Agaty Dudów. Choć pierwsza dama wyglądała zjawiskowo, czekało ją spore rozczarowanie.

Pogrzeb królowej Elżbiety II to nie tylko doniosłe wydarzenie, ale także wyzwanie dla pań uczestniczących w uroczystości. Nawet strój był bardzo ważny. Łatwo było zaliczyć wpadkę, na przykład zakładając zbyt jasny odcień czerni lub za krótką kreację. W tym wypadku Agata Duda spisała się doskonale: Jej strój miał odpowiedni kolor i długość, nie było także zbędnych ozdób. Uwagę zwracało za to nakrycie głowy pierwszej damy RP, czyli toczek z woalką opadającą na twarz. W tłumie nie było widać wielu pań z podobną ozdobą na głowie, mimo to żona Andrzeja Dudy musiała się poczuć rozczarowana…

W NASZEJ GALERII PONIŻEJ ZOBACZYSZ AGATĘ DUDĘ W CZERNI

Sprawdź: Tak Agata Duda wystroiła się na pogrzeb królowej Elżbiety II. Ogromne zaskoczenie

Jak się okazało, pierwsza dama Francji Brigitte Macron zdecydowała się na niemal identyczny toczek z bardzo podobną woalką. Można zakładać, że Agata Duda nie spodziewała się zdublowania elementu swojego ubioru. Można zakładać, ze poczuła się rozczarowana, bowiem toczek mógł pomóc jej wyróżnić się w tłumie. Tymczasem bardzo podobne nakrycie głowy pojawiła się na innej pierwszej damie… Mimo to Agata Duda wyglądała bardzo dobrze i nie pełniła gafy!

Agata Duda spotkała się z siostrami zakonnymi. Internauci brutalnie atakują pierwszą damę
Sonda
Oglądałeś pogrzeb królowej Elżbiety II?