Bogdan Rymanowski z żoną

i

Autor: AKPA Bogdan Rymanowski z żoną

Wielki skandal w radiu

Gość zapytał Bogdana Rymanowskiego o to, czy przestał napastować koty w piwnicy! [WIDEO]

2022-12-09 15:28

Nieprawdopodobne sceny podczas nagrania audycji radiowej! Bogdan Rymanowski był w wielkim szoku. To, co usłyszał od goszczącego w studiu Sławomira Mentzena, każdego wprawiłoby w osłupienie. Lider partii Nowa Nadzieja nagle zapytał prezentera Polsatu o to, czy.... "przestał napastować koty w piwnicy". O co tu chodzi?! Na szczęście pytanie Mentzena było tylko specyficznym dowcipem sytuacyjnym.

Bogdan Rymanowski zagięty przez Sławomira Menztena

Bogdan Rymanowski zaprosił do swojego programu w Radiu Zet Sławomira Mentzena. W pewnym momencie dziennikarz w swoim stylu próbował docisnąć młodego lidera partii Nowa Nadzieja. - Jestem bogatym człowiekiem i uważam, że nie należy płacić podatków na darmozjadów. Tak czy nie? - spytał Bogdan Rymanowski. Mentzen nie dał się wciągnąć w tę grę. - Na takie pytanie nie odpowiem w sposób "tak" lub "nie" - próbował uciąć dyskusję. Dziennikarz jednak przekonywał, że zawsze da się odpowiedzieć "tak" lub "nie". Lider Nowej Nadziei sięgnął wtedy po niestandardową "broń" i odpalił ją natychmiast. "A przestał pan napastować koty w piwnicy?" - zapytał Mentzen, czym zagiął Rymanowskiego. 

Kim jest Sławomir Mentzen?

Sławomir Mentzen niedawno został następcą Janusza Korwin-Mikkego w partii KORWiN (teraz formacja nazywa się Nowa Nadzieja). Mimo że 36-letni Mentzen nie jest posłem, to zalicza się do najpopularniejszych polityków polskiej prawicy. Sławomir Mentzen jest doktorem nauk ekonomicznych i przedsiębiorcą. Prowadzi kancelarię podatkową i kilka biur rachunkowych. 

Bogdan Rymanowski z żoną. Zobacz naszą galerię

Politycy od kuchni - Krzysztof Śmiszek
Nasi Partnerzy polecają