Anita Werner, Michał Kołodziejczyk

i

Autor: INSTAGRAM Anita Werner, Michał Kołodziejczyk

mocno powyżej przeciętnej

Ile wzrostu ma Anita Werner? Jest wysoka, ale dopiero jej partner to gigant!

2022-09-13 13:51

Anita Werner bez wątpienia jest jedną z ulubionych dziennikarek TVN. Podbiła serca fanów nie tylko swoim perfekcjonizmem, ale także dzięki nieprzeciętnej urodzie. Bez wątpienia wysoka i szczupła prezenterka „Faktów” mogłaby zostać modelką! Atutem Anity Werner bez wątpienia byłby też jej wzrost. Okazuje się, że jej partner jest jednak jeszcze wyższy.

Ile wzrostu ma partner Anity Werner?

Anita Werner może pochwalić się wieloma sukcesami na swoim koncie. Przede wszystkim już od ponad 20 lat jest związana ze stacją TVN, gdzie przeszła drogę od reporterki terenowej do prezenterki głównego wydania „Faktów”, przeprowadza także rozmowy z najważniejszymi polskimi politykami. Do tego zawsze znajdzie czas na swoją pasję, jaką jest bieganie. Podczas treningów wspiera ją partner, dziennikarz sportowy Michał Kołodziejczyk, który również uwielbia wysiłek na świeżym powietrzu. Bez wątpienia jest przystojnym mężczyzną o świetnej kondycji. Do tego jest niesamowicie wysoki!

W NASZEJ GALERII PONIŻEJ MOŻESZ ZOBACZYĆ ANITĘ WERNER W BIKINI

- Ten moment kiedy przy 188 centymetrach myślisz o sobie, że jesteś średniego wzrostu. Dzięki za wysoki pressing, niech to będzie dobra niedziela! – napisał Michał Kołodziejczyk na Instagramie.

Sprawdź: Partner Anity Werner jest bretarianem? „Żrę słońce”

Przy okazji pokazał gości, z którymi rozmawiał. Wśród nich był między innymi Dariusz Szpakowski, który mierzy 190 cm! Między panami jednak nie ma znacznej różnicy wzrostu. Trzeba przyznać, że Michał Kołodziejczyk jest bardzo wysoki, zwłaszcza że przeciętny wzrost mężczyzny w Polsce wynosi 180 cm.

Ile wzorstu ma Anita Werner?

Anita Werner też nie należy do niskich! Dziennikarka mierzy 182 cm, co w połączeniu ze szczupłą sylwetką nadaje jej wyglądu modelki. Co ciekawe, przeciętny wzrost Polski to 165 cm. Prezenterka z pewnością wyróżnia się w redakcji „Faktów”!

Tak zmieniała się Anita Werner
Sonda
Oglądasz "Fakty" TVN?
Nasi Partnerzy polecają