Anita Werner, Michał Kołodziejczyk

i

Autor: INSTAGRAM Anita Werner, Michał Kołodziejczyk

O co chodzi?

Partner Anity Werner jest bretarianem? „Żrę słońce”

2022-08-09 16:45

Anita Werner przebywa obecnie ze swoim ukochanym, Michałem Kołodziejczykiem, na słonecznej Krecie. Para ma chwilę wytchnienia od pracy i korzystają z uroków wyspy. Swój pobyt relacjonują w mediach społecznościowych, a przy okazji partner Anity Werner zdecydował się na niecodzienne wyznanie.

Anita Werner i Michał Kołodziejczyk mają teraz chwilę przerwy od pracy. Urlop spędzają razem na Krecie, jednak nie ma mowy o leniuchowaniu! Para nie zaniedbuje treningów i cały czas biega, niezależnie od upałów i trudnego, górzystego terenu. Towarzyszą im piękne krajobrazy i słoneczna pogoda! Niemal na każdym zdjęciu widać, że słońce świeci niemal przez cały czas. To skłoniło Michała Kołodziejczyka do nieco zabawnego wyznania. Pokazał swoje zdjęcie z Anitą Werner na Instagrama i dodał uroczą treść.

W NASZEJ GALERII PONIŻEJ MOŻESZ ZOBACZYĆ ANITĘ WERNER BEZ MAKIJAŻU I RETUSZU

- Witamina D w dużych ilościach jest dla mnie zdecydowanie najlepszą dietą. Żrę słońce i wtedy nawet się uśmiecham. Żrę oczywiście w dobrym towarzystwie, znaczy najlepszym – napisał dziennikarz.

Czyżby to oznaczało, że Michał Kołodziejczyk jest bretarianem? Warto przypomnieć, że bretarianizm jest kontrowersyjną koncepcją filozoficzną, polegającą na całkowitej elimanacji ze swojego życia pożywienia i napojów, a odżywianiem się jedynie energią słoneczną.

Sprawdź: Pawłowicz niczym bobas z okładki Nirvany radośnie pluska się w basenie

Trzeba jednak pamiętać, że człowiek może wytrzymać bez wody około 3 dni, w innym przypadku może doprowadzić się do odwodnienia. Natomiast czas, jaki mogą spędzić bez jedzenia, różni się, ale długotrwała głodówka może doprowadzić do wielkich szkód w organizmie. Michał Kołodziejczyk na pewno jest bretarianem, choć niektórzy mogli tak pomyśleć po jego poście.

Sonda
Słyszałeś/-aś kiedyś o bretarianizmie?
Tak zmieniała się Anita Werner