Krystyna Pawłowicz, okładka Nirvana Nevermind

i

Autor: Twitter

SĘDZIA TK NA WAKACJACH

Pawłowicz niczym bobas z okładki Nirvany radośnie pluska się w basenie

2022-08-09 12:44

Krystyna Pawłowicz korzysta z życia pełnymi garściami i nie marnuje urlopu na leżenie w domu. Jak na aktywną użytkowniczkę Twittera przystało, sędzia Trybunału Konstytucyjnego regularnie chwali się na platformie zdjęciami z wakacji. Tym razem Pawłowicz wstawiła radosną fotkę z basenu. Wpis nie umknął uwadze Michała Marszała, który zauważył zabawne podobieństwo.

W połowie lipca Krystyna Pawłowicz wypoczywała nad polskim morzem. Początkowo sędzia TK nie przyznała się, że spędza urlop nad Bałtykiem i sugerowała, że relaksuje się w Monte Carlo. Internauci szybko zauważyli jednak, że Pawłowicz wcale nie wyjechała z kraju.

Wpis ostatecznie okazał się “żartem”, a w kolejnych dniach była posłanka PiS chwaliła się już tym, jakie miasta rzeczywiście odwiedziła. 

Pawłowicz wstawiła zdjęcie z basenu. Na przeróbkę długo czekać trzeba nie było 

Teraz Pawłowicz znowu jest na wyjeździe. Najwyraźniej wkręcanie internautów przypadło jej do gustu, bo postanowiła zażartować w podobnym stylu. Tym razem sędzia TK napisała, że jest w Korsyce i dołączyła zdjęcie z hotelowego patio. Czujni internauci szybko jednak wypatrzyli na zdjęciu tabliczkę w języku polskim i również tym razem nie dali się nabrać. 

Jak na razie Pawłowicz jednak kontynuuje swoją zabawę. “Pozdrowienia korsykańskie specjalnie dla Polaków” - napisała była posłanka PiS na Twitterze. Do wpisu dołączyła zdjęcie z basenu, na którym macha ręką do aparatu i szeroko się uśmiecha. 

Zdjęcie nie umknęło uwadze Michała Marszała, szerzej znanego z prowadzenia fanpejdża tygodnika “NIE”. Czołowy śmieszek polskiego Internetu szybko zauważył podobieństwo fotki Pawłowicz do okładki albumu “Nevermind” zespołu Nirvana i wstawił na Instagrama swoją przeróbkę. Też widzicie podobieństwo? 

ZOBACZ TAKŻE: Gdzie jest Krystyna Pawłowicz? Pozdrawia z Korsyki, a jest w Polsce?

Krystyna Pawłowicz

i

Autor: Instagram/Michał Marszał
Sonda
Jak wspominasz działalność poselską Krystyny Pawłowicz?
Express Biedrzyckiej - Tomasz Trela: Z Krystyną Pawłowicz spotkamy się w sądzie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany