Anita Werner

i

Autor: Marek Kudelski/Super Express Werner pokazała się bez makijażu. Przekazała ważną wiadomość dla widzów

Urocze

Szczęśliwy partner Anity Werner od razu się pochwalił! "Brawa dla tej pani"

2022-08-02 11:35

Anita Werner i Michał Kołodziejczyk już od kilku lat tworzą wyjątkowo zgrany duet. Łączy ich nie tylko wspólna pasja do dziennikarstwa, ale też do sportu. Ostatnio w ich życiu wydarzyła się rzecz, która bardzo ucieszyła partnera prezenterki! Od razu pochwalił się fanom.

Anita Werner nie od razu zakochała się w Michale Kołodziejczyku. Choć on czuł do niej miętę już w 2012 roku, wtedy prezenterka „Faktów” nie zwróciła na niego uwagi. Ich kontakt się urwał aż do ponownego spotkania w 2018 roku, kiedy to zaczęli się spotykać. Po pierwszej randce od razu przyszła pora na kolejną, a między parą zaiskrzyło. Są w związku aż do dzisiaj i uwielbiają spędzać ze sobą czas, co widać w ich profilach w mediach społecznościowych. Nie tylko razem wypoczywają, ale też ćwiczą. Szczególnie upodobali sobie bieganie.

W NASZEJ GALERII PONIŻEJ MOŻESZ DOKŁADNIE ZOBACZYĆ, JAK WYGLĄDA ANITA WERNER BEZ MAKIJAŻU I BEZ RETUSZU

Ostatnio Michał Kołodziejczyk pochwalił się ich wspólnym osiągnięciem. Nie mógł ukryć dumy! Razem z Anitą Werner przebiegł najdłuższy dystans w życiu. Dodał zdjęcia, na których widać, jacy są zmęczeni, ale też zadowoleni ze swojego osiągnięcia.

- Brawa dla tej Pani, jest dzielną wojowniczką. Ponieważ przebiegliśmy 28 kilometrów w 3 godziny, jest to nasz najdłuższy bieg i nie mam siły nawet pisać, a muszę jeszcze hashtagi, to już skończę – napisał Michał Kołodziejczyk na Instagramie.

Anita Werner postanowiła odpisać partnerowi w komentarzu. Widać, że para bardzo się wspiera w pokonywaniu własnych granic i słabości! Sport ma dla nich zdecydowanie duże znaczenie.

Sprawdź: Hanna Lis pokazała, co wrzuca na grilla. Wielu złapie się za głowę

- Brawa dla Ciebie! Bez Ciebie bym nic dziś nie zwojowała. I też już nie mam siły pisać – odpisała Anita Werner.

Sonda
Lubisz Anitę Werner?
Tak zmieniała się Anita Werner

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki