Anita Werner i Michał Kołodziejczyk

i

Autor: AKPA Anita Werner i Michał Kołodziejczyk

Kto by pomyślał?

Wydało się, jak partner Anity Werner się do niej zwraca! Urocze przezwisko

2022-07-28 15:45

Anita Werner i Michał Kołodziejczyk tworzą bardzo zgraną parę. Łączy ich nie tylko pasja do dziennikarstwa, ale także do biegania. Teraz wydało się jak, jak reporter mówi do swojej partnerki, gdy są sami! Wybrał bardzo słodkie przezwisko.

Anita Werner jest w związku z Michałem Kołodziejczykiem od 2018 roku, choć poznali się znacznie wcześniej, a podczas Euro 2012. Nie od razu jednak zaiskrzyło. Dopiero spotkanie po latach sprawiło, że para zaczęła się spotykać na poważnie. Okazało się, ze warto było czekać! Połączyła ich miłość i od tej pory razem przeżywają wiele pięknych chwil. Anita Werner i Michał Kołodziejczyk nie ukrywają swojego związku, a wręcz przeciwnie – z dumą go prezentują zwłaszcza w mediach społecznościowych. Ostatnio nawet wydało się, jak dziennikarz zwraca się do prezenterki „Faktów”, gdy są sami! Zdradził się przy okazji posta na Instagramie, gdzie cieszy się nadchodzącym urlopem.

W NASZEJ GALERII POIŻEJ ZOBACZYSZ ANITĘ WERNER BEZ MAKIJAŻU I BEZ RETUSZU. W TV TEGO NIE WIDAĆ!

- Jest jedna rzecz, która pociesza mnie, kiedy patrzę na Wasze wakacyjne zdjęcia. Mój urlop dopiero przede mną . Kto czeka na swój, ręka w górę! Będziemy odpłacać instagramowym lipcowym plażowiczom! – napisał Michał Kołodziejczyk.

Sprawdź: Anita Werner buszowała z ukochanym w trawie! Co robili?

Dodał także swoje zdjęcie z Anitą Werner oraz kilka hashtagów, w tym „z myszo”. Można zatem zakładać, że gwiazda TVN to dla niego… Myszka! To wyjątkowe słodkie przezwisko, pokazujące czułość i uczucie.

Sonda
Lubisz Anitę Werner?
Tak zmieniała się Anita Werner
Nasi Partnerzy polecają