Anita Werner i Michał Kołodziejczyk

i

Autor: AKPA Anita Werner i Michał Kołodziejczyk

Mamy zdjęcia

Tak Anita Werner spędza z partnerem wakacje na Krecie. Przesada?

2022-08-08 11:52

Anita Werner postanowiła zrobić sobie przerwę od codziennych obowiązków i wyjechała z partnerem Michałem Kołodziejczykiem na upalną Kretę. Pochwaliła się także, jak razem bawią się podczas urlopu. Przesadzają?

Anita Werner zdecydowanie jest jedną z najbardziej lubianych polskich dziennikarek. Nie tylko prowadzi główne wydanie „Faktów” TVN, ale też często rozmawia z politykami. Zawsze potrafi zachować pokerową twarz, nie daje się wyprowadzić z równowagi i zachowuje pełny profesjonalizm. Choć na ekranie wydaje się bardzo poważna, w swoim profilu na Instagramie pokazuje od się od zupełnie innej strony. Anita Werner zawsze jest tam uśmiechnięta i poświęca się swojej pasji, jaką jest bieganie. Towarzyszy jej w tym dziennikarz sportowy Michał Kołodziejczyk, z którym jest związana od 2018 roku.

W NASZEJ GALERII PONIŻEJ MOŻESZ ZOBACZYĆ, JAK WYGLĄDAŁA ANITA WERNER W MŁODOŚCI

Teraz para spędza wspólnie wakacje na słonecznej Krecie. Anita Werner postanowiła pokazać, jak się bawią podczas wypoczynku. Jak się okazuje, nie leniuchują! Wręcz przeciwnie, cały czas są aktywni i nie zaniedbują swoich ćwiczeń.

Sprawdź: Monika Olejnik w butach jak mop! Ładne?

- Urlop urlopem, ale trening sam się nie zrobi. Moje biegowe zapoznanie z Kretą było trudne. Podbiegi i zbiegi, podbiegi i zbiegi. Niby wiedziałam, że tak będzie, ale jak już było, to na koniec… Padłam. No i do tego temperatura 26 stopni. Michał mówi, że to wszystko później zaprocentuje, wiec się słucham. Niech moc będzie z nami! – napisała dziennikarka.

Wytrwałość i determinacja do biegania nawet podczas urlopu jest imponująca, jednak dla wielu bieg po tak trudnym terenie, do tego w upale, może być przesadą. Trzeba pamiętać, ze podczas upałów wysiłek fizyczny może być niebezpieczny, zwłaszcza dla osób z problemami zdrowotnymi. Nie można też zapomnieć o regularnym i solidnym nawodnieniu.

Sonda
Lubisz Anitę Werner?
Tak zmieniała się Anita Werner