Aż trudno w to uwierzyć

Sensacyjne doniesienia o relacjach Jarosława Kaczyńskiego z kobietami! Tak prezes PiS zachowuje się za zamkniętymi drzwiami

Jarosław Kaczyński nigdy się nie ożenił, choć o plotki jego związkach z kobietami mnożyły się przez całą karierę polityczną. Wśród jego rzekomych partnerek wymieniano m.in. prof. Jadwigę Staniszkis i posłankę Jolantę Szczypińską. Wiadomo jednak, że z ani z jedną, ani z drugą nie był w związku. Jak zachowuje się prezes PiS w stosunku do kobiet za zamkniętymi drzwiami? Małgorzata Wassermann w programie "Politycy od kuchni" uchyliła rąbka tajemnicy. Aż trudno uwierzyć w jej sensacyjne doniesienia o relacjach Jarosława Kaczyńskiego z kobietami!

Jarosław Kaczyński i plotki o romansach. Jadwiga Staniszkis, Jolanta Szczypińska...

Jarosław Kaczyński - jak żartują jego znajomi - wziął ślub z polityką, a jego największą miłością jest partia. Nie oznacza to jednak, że prezes PiS nie interesował się kobietami. Lata temu w oko wpadła mu starsza od niego Jadwiga Staniszkis, wybitna socjolog, która później czasem wspierała Prawo i Sprawiedliwość w politycznych sporach. O profesor Jarosław Kaczyński mówił, że jest piękna i zapraszał ją na obiadki do lokalu w Białymstoku. Znacznie później Sejm huczał od plotek o rzekomym romansie prezesa PiS z posłanką Jolantą Szczypińską. - Kiedy zostałem premierem, przyniosła mi róże i się zaczęło. Zaczęło się love story. Umocniła swoją pozycję jako "narzeczona" premiera czy później prezesa. Pokochały ją tabloidy. Chwyciła życie pełną piersią. Nie mam o to do niej pretensji - wspomniał Kaczyński w książce "Polska naszych marzeń. Szczypińska zmarła cztery lata temu, a jej śmierć prezes PiS mocno przeżył. Zawodowo Jarosławowi Kaczyńskiemu najbliżej było do słynnej pani Basi, czyli Barbary Skrzypek. W latach 90. pracowała jako sekretarka Kaczyńskiego, a później była szefową jego biura. Na emeryturę przeszła w 2020 roku.

Jarosław Kaczyński o "dawaniu w szyję". Spór o wypowiedź prezesa PiS

Ostatnio Jarosław Kaczyński rozsierdził miliony kobiet przez swój dziwny wywód. - Nie jestem zwolennikiem bardzo wczesnego macierzyństwa, kobieta też musi dojrzeć do bycia dobrą matką. Ale jak do 25. roku życia daje w szyję... - wypalił na spotkaniu z wyborcami. W rozmowie z "Super Expressem" Klaudia Jachira z Koalicji Obywatelskiej stwierdziła, że "szeregowy poseł Kaczyński nienawidzi kobiet". - Nie rozumiem, jak człowiek, który sam nie ma potomstwa, może krytykować inne osoby, które go nie mają. Decyzja o posiadaniu dzieci jest wyłącznie sprawą danej osoby - oburzała się posłanka. Inne zdanie na temat wypowiedzi prezesa PiS ma Małgorzata Wassermann. - Zupełnie opatrznie zostało to zrozumiane. On nie chciał nikogo obrazić - podkreśliła posłanka partii rządzącej. 

Czy Jarosław Kaczyński jest nieśmiały w stosunku do kobiet? Zdecydowana reakcja posłanki PiS

Parlamentarzystka opowiedziała też, jak Jarosław Kaczyński zachowuje się w stosunku do kobiet za zamkniętymi drzwiami podczas bardziej prywatnych spotkań. Czy jest nieśmiały? - Absolutnie nie, w największej części jest duszą towarzystwa - oceniła Małgorzata Wassermann w programie "Politycy od kuchni". Jej postrzeganie Jarosława Kaczyńskiego dla wielu będzie totalnym zaskoczeniem. - Niewielu jest mężczyzn, którzy są tak szarmanccy do kobiet. Gdy jakaś kobieta podchodzi do Jarosława Kaczyńskiego, on od razu wstaje. Natomiast, gdy posłanki drugiej strony podchodzą do swoich szefów, to oni siedzą i patrzą w górę albo one przy nich kucają. Dla mnie to żenujące - mówiła posłanka PiS, która dodała, że prezes PiS ma ogromne poczucie humoru. 

W naszej galerii prezentujemy prywatne oblicze Małgorzaty Wassermann. Tak mieszka piękna posłana PiS

Quiz. Jak dobrze znasz Jarosława Kaczyńskiego? 10/10 nie dostałby nawet Tusk!

Pytanie 1 z 10
Gdzie urodził się Jarosław Kaczyński?
Politycy od Kuchni - Małgorzata Wassermann
Nasi Partnerzy polecają