Jolanta i Aleksandra Kwaśniewskie

i

Autor: AKPA Jolanta i Aleksandra Kwaśniewskie

mamy zdjęcie!

Jolanta i Aleksandra Kwaśniewskie brylowały na ściance w Londynie! Ważna premiera, pozazdrościć!

2023-12-06 11:24

Serial "The Crown" nie bez kozery uchodzi za jeden z najważniejszych seriali w historii Netflixa. W Londynie właśnie odbyła się uroczysta premiera ostatnich odcinków finałowego już sezonu. Wśród głównych gwiazd serialu oraz brytyjskich celebrytów, na czerwonym dywanie pojawiły się również Jolanta i Aleksandra Kwaśniewskie! Była pierwsza dama i jej córka wyglądały jak bliźniaczki! Zobaczcie poniżej zdjęcie i sami oceńcie, jak się prezentowały!

Uroczysta premiera finałowych odcinków ostatniego sezonu serialu „The Crown” to wydarzenie, które przyciągnęło do Londynu całą rzeszę gwiazd, wśród których nie zabrakło również naszych rodzimych akcentów. Na czerwonym pojawiły się między innymi Jolanta i Aleksandra Kwaśniewskie. Obie zdecydowały się na podobne stylizacje i pojawiły się na wydarzeniu w damskich garniturach z wyróżniającymi dodatkami. Była pierwsza dama postawiła na eleganckie czarne spodnie, białą koszulę i czarną marynarkę, które uzupełniła koralami marki Chanel, broszką i niewielkimi kolczykami.

Zobacz: 6 lat po odwołaniu Beata Szydło zabiera głos. Zaskakujące słowa! Co na to Duda i Kaczyński?

Tymczasem Aleksandra Kwaśniewska maszerowała po czerwonym dywanie w podobnej stylizacji. Córka pary prezydenckiej również przyodziała czarny garnitur, lecz w oversize'owej wersji. Dziennikarka nie zrezygnowała z biżuterii, a idealnym dopełnieniem jej "looku" była srebrna torebka w kształcie serca. 

Jak, waszym zdaniem, prezentowały się obie panie? Zagłosuj w sondzie poniżej!

Tak wyglądały panie Kwaśniewskie na premierze ostatniej części serialu "The Crown":

Panie Kwaśniewskie na premierze serialu The Crown w Londynie

i

Autor: Adrian DENNIS / AFP

W galerii poniżej możecie zobaczyć, jak mieszka Ola Kwaśniewska:

Sonda
Jak prezentowały się panie na premierze "The Crown"?
Express Biedrzyckiej - Aleksander KWAŚNIEWSKI
Nasi Partnerzy polecają