kasia tusk

i

Autor: instagram.com/makelifeeasier_pl

„Kapustę trzeba nosić cały dzień”

Kasia Tusk wystroiła się na bazar i mówi, co kupuje na Wielkanoc

2023-04-03 14:23

Kasia Tusk co jakiś czas lubi się chwalić na swoim blogu nie tylko swoimi stylizacjami, ale też tym, jak spędza czas. Ostatnio opisała, jak zaczyna przygotowania do wielkanocnego świętowania. Przy okazji pokazała, jak się wystroiła na zakupy na bazarze. Zadała szyku!

Kasia Tusk znana jest ze swojego prostego i eleganckiego stylu. Jak się okazuje, jest wierna tej zasadzie nawet podczas wypadu na bazar! Na swoim blogu pochwaliła się kreacją, jaką wybrała na zakupy. Zdecydowała się na mini spódniczkę, czarny sweter, długi beżowy płaszcz i długie kozaki. Do tego w ręce miała siateczkową torbę z zapięciem, idealną na warzywa czy owoce. Trzeba przyznać, że wyglądała powalająco, a na rynku na pewno wszyscy zwracali na nią uwagę. Pochwaliła się też tym, co kupuje na krótko przed Wielkanocą.

- Przed Wielkanocą właściwie każdy chce zrobić tam jakieś zakupy – moja mama szuka białych jaj od szczęśliwej kury, ja kupuję gałązki forsycji i bukszpan, a wszyscy spotykamy się przy stoisku ze starą porcelaną, która – w związku z niedaleką perspektywą świątecznych spotkań – kusi bardziej niż zwykle. Rynek odbywa się we wtorki i piątki – trzeba więc tę przyjemność wpisać do planu dnia i pamiętać, że tę kapustę będzie potem trzeba nosić ze sobą cały dzień – napisała.

Odkreśliła też, że noszenie spódniczki i odważny kolor torebki to dla niej nowość. Zdecydowanie taki zestaw jej służy!

Sonda
Lubisz Kasię Tusk?
Express Biedrzyckiej - Włodzimierz CIMOSZEWICZ